Навчальний семінар для органів місцевого самоврядування у Рожищі

Початок: 09.02.2016 о 15:00
Закінчення: 09.02.2016 о 18:00
Адреса: вул. Незалежності, 60, Рожище, Волинська область,
Місце: Рожищенська міська рада

Завершено

BIpgOI24kW4
Навчальний семінар для органів місцевого самоврядування у Рожищі

09 лютого 2016 року у м. Рожище на базі Рожищенської міської ради відбудеться навчальний семінар «Прозорість. Довіра. Результат». Початок о 15:00.

Теми для обговорення:

  1. Відкритість та прозорість діяльності органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб та депутатів як невід’ємна характеристика здійснення управління в інтересах громади.
  2. Роль громади в умовах децентралізації. Наявний стан та перспектива розвитку міст із залученням ініціативної громадськості.
  3. Кращі практики взаємодії влади та громади через реалізацію інструментів локальної демократії.
  4. Налагодження ефективної взаємодії Рожищенської міської ради із Волинським ресурсним центром розвитку локальної демократії.

До участі у заході запрошені депутати Рожищенської міської ради, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів Рожищенської міської ради, представники інститутів громадянського суспільства та органів самоорганізації населення.

Спікери заходу:

  • Андрій Осіпов – експерт Інституту Політичної Освіти;
  • Андрій Крупник – голова Всеукраїнської асоціації сприяння самоорганізації населення,
  • Ірина Гайдучик – голова Волинського ресурсного центру розвитку локальної демократії.

Захід відбуватиметься в межах проекту «Місцева демократія. Волинь. Перезавантаження», що реалізується Асоціацією підтримки та розвитку ОСББ та ОСН за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» та організаційної підтримки Всеукраїнської асоціації сприяння самоорганізації населення.