Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні організовує онлайн-захід «Європейські проєкти співпраці 2023. Досвід. Здобутки. Перспективи»

Початок: 06.03.2024 о 11:00
Закінчення: 06.03.2024 о 14:00
Адреса:
Місце: онлайн
Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні E-mail: [email protected]

Завершено

коопи 06.03 подія фб
Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні організовує онлайн-захід «Європейські проєкти співпраці 2023. Досвід. Здобутки. Перспективи»

Захід буде присвячено конкурсу програми ЄС «Креативна Європа» «Європейські проєкти співпраці» — найбільшому конкурсу підпрограми «Культура». Під час заходу ми розкажемо про участь українських організацій у конкурсі за всі роки участі України у програмі та поділимось статистикою подачі заявок на конкурс у 2023 та 2024 роках. 

На захід ми запросили грантерів конкурсу — представників українських організацій, що отримали фінансування від «Креативної Європи» за цим конкурсом у 2023-му році. Вони розкажуть про свій шлях від моменту виникнення ідеї проєкту до подачі грантової заявки (пошуку партнерів, переговорів з ними, підписання меморандуму про співпрацю та подальшу співпрацю з ними та інше). 

Коли відбудеться?

06 березня 2024

11:00 – 14:00 

Захід відбудеться онлайн, передбачена його онлайн-трансляція на YouTube-каналі Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні

“Креативна Європа” – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. Метою програми є захист, розвиток та промоція європейського культурного та мовного розмаїття та спадщини, а також підвищення конкурентоспроможності та економічного потенціалу сектору культурних та креативних індустрій, зокрема аудіовізуального. Україна стала учасницею програми у 2016-му році. З того ж часу українські заявники можуть отримувати грантову підтримку у понад 30 різних конкурсах. Загальний європейський бюджет програми 2021-2027 років складає 2,44 млрд євро. Наразі програма працює у 40 країнах.

В Україні постійно працює Національне бюро програми, яке надає консультаційну підтримку українським заявникам та поширює актуальну інформацію про програму. 

Контакти Бюро в Україні: 

https://creativeeurope.in.ua 

[email protected] 

Telegram-канал: https://t.me/creativeeuropeua