Нарада з громадськістю “Де?Інституалізація. Чи забезпечує м. Київ соціальними послугами дітей з тяжкими порушеннями розвитку?”

Початок: 29.11.2017 о 14:00
Закінчення: 29.11.2017 о 17:00
Адреса: вул.Ольгинська, 6, 2 поверх, Київ, Україна
Місце: офіс Реанімаційний Пакет Реформ
Громадська організація інвалідів “Родина” E-mail: [email protected]

Завершено

z001
Нарада з громадськістю “Де?Інституалізація. Чи забезпечує м. Київ соціальними послугами дітей з тяжкими порушеннями розвитку?”

Як відомо, міська влада анонсувала поступову деінституалізацію комунальних інтернатних закладів у період до 2025 р. Вітаючи ці наміри, громадськість водночас пропонує порушити питання про запровадження дієвої системи надання соціальних послуг й розробку механізмів визначення компенсації за надані, чи ненадані за міські кошти послуги. Крім цього ми пропонуємо внести відповідні зміни в програми соціально-економічного розвитку м. Києва “Турбота” та “Соціальне партнерство”.

Питання для розгляду:
– чи є діти з тяжкими порушеннями розвитку у пріоритеті під час визначення першочерговості надання соціальних послуг? якою є пріоритетність?
– чи мають право сім’ї, які виховують дітей з тяжкими порушеннями розвитку, самостійно визначати надавача соціальних послуг, наприклад, замовляти їх у недержавних організацій?
– залучення НДО до міських програм надання соціальних послуг;
– у скільки насправді обходиться державі ненадана вчасно соціальна послуга?

Запрошуються представники КМДА, Київради, представники комунальних і недержавних установ та закладів, що працюють у сфері соціальної допомоги та опіки за дітьми з інвалідністю, а також – представники громадськості та ЗМІ.

Захід відбудеться 29 листопада в офісі “РПР” (м.Київ, вул.Ольгинська, 6, 2 поверх) з 14:00 до 17:00

Будь ласка, зареєструйтеся https://goo.gl/ujwaCv

Організатори: Громадська організація інвалідів “Родина”,  РПР Київ, Асоціація міст України, Харківський інститут соціальних досліджень,  Український незалежним центр політичних досліджень (УНЦПД).

Захід відбудеться в рамках проекту “Батьки дітей з інвалідністю за соціальні послуги на рівні громади м. Києва”, який реалізовує ГОІ “Родина” за кошти Європейського Союзу, разом з Українським незалежним центром політичних досліджень, а також – Center for Strategic Research and Development of Georgia та Arbeiter Samariter Bund