Нарада порозуміння для доброї освіти у Коблівській громаді

Початок: 16.04.2021
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

Female putting coin into piggy bank
Нарада порозуміння для доброї освіти у Коблівській громаді

Шановні освітяни, місцеві депутати сільські активісти усіх округів сільської громади! Запрошуємо до Вас до обговорення викликів та шляхів модернізації системи освіти Вашої громади!

Чергова з серії «НАРАД ПОРОЗУМІННЯ» за результатами відповідного громадського аудиту відбудеться об 11 -00, у п’ятницю 16 квітня 2021 р.

У зв’язку з карантинними обмеженнями півторагодинна нарада відбудеться в он-лайн форматі на  meet.google.com/mdn-hwyi-roe.

У дружньому колі ми:

  • Обміняємось думками щодо висновків громадського аудиту;
  • Проговоримо можливі шляхи до доброї освіти у гармонійної Коблівської громаді.

Реліз першої «НАРАДИ ПОРОЗУМІННЯ» відбулась 7 квітня в с Українка на.

У разі виникнення запитань, звертайтеся на E-mail: [email protected] або за телефоном +38 (0512)47-38-79.

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».
Наради є заходами проекту «Добра освіта у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» в рамках діяльності Мережі із розвитку місцевої демократії та коаліції #ГромадськаПрефектура.

Партнерами проекту є ГО «ЕКО. Березань», виконкоми Березанської і Коблівської рад та Миколаївський місцевий центр ПВПД.

Метою проекту є підвищення спроможності місцевого самоврядування для створення дієвої системи з надання якісних публічних послуг у закладах дошкільної та загальної освіти на основі застосування механізмів місцевої демократії та медіації для досягнення ясності та порозуміння представників периферії та адміністративних центрів 2-х місцевих громад Березанщини щодо:

  • Суті реформи системи надання освітніх послуг;
  • Оптимальної мережі закладів освіти згідно вимог національного законодавства;
  • Пріоритетності, перспективності та ефективності видатків на виконанню відповідних власних повноважень органів місцевого самоврядування у сфері забезпечення функціонування мережі з дошкільних закладів освіти та шкіл різних ступенів та підпорядкованості (опорний заклад-філія) в місцевих громадах.