Набір учасників на семінар із креативних індустрій (Львів, 3-5 листопада)

Початок: 03.11.2017 о 08:00
Закінчення: 05.11.2017 о 17:00
Адреса:
Місце: Львів
Центр культурного менеджменту E-mail: [email protected]

Завершено

оголошення
Набір учасників на семінар із креативних індустрій (Львів, 3-5 листопада)

Центр культурного менеджменту за фінансування Європейського Союзу в межах проекту «Містки громадської активності» оголошує прийом заявок на участь у триденному семінарі з культурних та креативних індустрій на тему “Як створити і розвинути бізнес у сфері культурних та креативних індустрій?”.

Захід відбудеться у Львові з 3 по 5 листопада 2017 року.

Основними цілями семінару з культурних та креативних індустрій (ККІ) є:
– зміцнення можливостей внутрішньо переміщених осіб для їх соціально-економічної інтеграції у приймаючих громадах шляхом запуску і розвитку бізнесу в ККІ;
– допомога учасникам у реалізації отриманих знань і навичок у своїй роботі;
– вдосконалення учасниками власних ідей у сфері ККІ.

Учасниками можуть бути лише внутрішньо переміщені особи з Львівської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, підконтрольних територій Донецької та Луганської областей України, які планують запускати/розвивати власні бізнес-проекти в сфері ККІ.

Програма семінару включає тренінг із розвитку бізнесу в сфері ККІ; презентацію успішних проектів; презентацію міжнародних програм та мереж, що підтримують ККІ, а також обговорення бізнес-ідей учасників.

Учасники семінару матимуть можливість взяти участь у Інвестиційному форумі із креативних індустрій, де матимуть можливість представити свої проекти потенційним інвесторам. 

Організатори забезпечать учасників семінару проживанням та харчуванням, а також компенсують витрати за проїзд при наявності оригіналів і роздрукованих електронних квитків. Бюджетом проекту не передбачена додаткова грошова підтримка учасників. Як гарантію своєї участі на семінарі відібрані учасники мають оплатити реєстраційний внесок у розмірі 100 грн (кошти будуть повернені під час семінару).

Робоча мова заходу – українська та російська.

Для участі у семінарі потрібно заповнити аплікаційну форму, коротко описавши свою бізнес-ідею (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdulA7g-CRAXyAEBwcYYGUn6hiCxGhyv6r48xG62AaNXsz3vg/viewform), до 1 жовтня 2017 року.

Результати конкурсу будуть оголошені до 7 жовтня 2017 року повідомленнями на електронні пошти, зазначені в аплікаційних формах.