Набір на тренінг «Психосоціальний супровід осіб, постраждалих від гендерно-обумовленого насильства»

Початок: 27.01.2022 о 14:00
Закінчення: 30.01.2022 о 15:00
Адреса: Харків,
Місце: Харків
ГО РЕОМ E-mail: [email protected]

Завершено

Пурпуровий Зима Акція Публікація до Instagram
Набір на тренінг «Психосоціальний супровід осіб, постраждалих від гендерно-обумовленого насильства»

Громадська організація «РЕОМ» в рамках проєкту «Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні – Крок вперед» оголошує набір на участь у тренінгу для практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок гендерно-обумовленого насильства.

Метою тренінгу є надати учасникам передові знання та практичні навички з психологічної підтримки осіб, які постраждали від гендерно-обумовленого насильства, їх подальшого відновлення та повернення до повноцінного життя.

Під час тренінгу учасники та учасниці зможуть:

  • проаналізувати поняття «насилля», розрізняти його причини та види;
  • поглибити свої знання в міжнародному та Українському законодавстві з питань протидії гендерно-обумовленому насильству;
  • ознайомитись з механізмами попередження та реагування на гендерно-обумовлене насильство, принципами допомоги неповнолітнім;
  • опанувати новітні методи психологічної роботи з постраждалими від насильства, в тому числі першою психологічною допомогою та кризовою інтервенцією;
  • зануритись до арт- та психотерапевтичних методів роботи з постраждалими.

Тренінг буде проходити  27 – 30 січня 2022 року у місті Харкові.

Передбачається, що потенційні учасники/ці братимуть участь в усіх днях тренінгу.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням:

https://forms.gle/QQqC34wZiFk2E8NN9

* Майте на увазі, що для здійснення подорожей та відвідування заходів під час карантинних обмежень необхідно мати сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР/ експрес-тест на визначення антигена (чинний 72 години). Це також дозволить нам забезпечити для Вас поселення та харчування в готелі та потурбуватися про належний рівень безпеки під час тренінгу, згідно правил проведення масових заходів в умовах адаптивного карантину.

Участь у тренінгу безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням та харчуванням у повному обсязі, та компенсацією квитків на суму не більше 1000 грн. (за наявності оригіналів в обидві сторони).

Заявки приймаються до 18 січня 2022 року. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 20:00 20 січня на електронну адресу кандидата/ки.

За додатковими уточненнями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проєкту пані Наталі за електронною адресою [email protected]

Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.