Набір на соціальний тренінговий проект “Університету громадянської активності” (Рівне)

Початок: 18.09.2016 о 08:00
Закінчення: 18.09.2016 о 17:00
Адреса: вул. Словацького, 3-А, Рівне,
Місце: Простір InfoHub
ГО “Антикорупційний моніторинг”
Телефон: 0689496414
E-mail: [email protected]

Завершено

афіш_анкета
Набір на соціальний тренінговий проект “Університету громадянської активності” (Рівне)

Громадська організація «Антикорупційний моніторинг» проводить соціальних тренінговий проект «Університет громадянської активності».  У його рамках впродовж восьми місяців проводитимуть комплекс тренінгів у Рівному, Острозі, Дубно, Вараші, Костополі, Здолбунові. Перші тренінги відбудуться у Рівному 18 та 29 вересня. Дати тренінгів в інших містах будуть повідомлені пізніше.

Учасниками навчання можуть стати лідери та учасники громадських організацій, ветеранських спілок, учасники АТО, активісти місцевих волонтерських об’єднань та ініціатив.  Участь у навчанні безкоштовна.

Для участі в тренінгах необхідно заповнити анкету.

Тренерами «Університету громадянської активності» стануть відомі в області керівники громадських об’єднань, медіа тренери:

  • керівник ГО «За чесний тендер» Святослав Клічук,
  • керівник громадської організації «Молодь – Діє» Віталій Примак.

Під час тренінгів учасники отримають знання та навички з наступних тем:  інструменти громадського контролю за роботою влади, особливості отримання публічної інформації, електронні сервіси громадського контролю, самоорганізація громадських ініціатив, оскарження дій чи бездіяльності органів влади, протидія та запобігання корупції на місцевому рівні. Також учасники ознайомляться з роботою місцевих правозахисних організацій та органів державної влади.