Набір на онлайн–курс з домедичної допомоги для мешканців громад Харківської області

Початок: 19.10.2022 о 11:00
Закінчення: 19.10.2022 о 12:00
Адреса: Мерефа, Лозова, Люботин, Харківська обл.,
Місце: онлайн

Завершено

IMAGE 2022-08-31 13:37:29
Набір на онлайн–курс з домедичної допомоги для мешканців громад Харківської області

19 жовтня буде проведено перший тренінг онлайн-курсу з домедичної допомоги для мешканців м. Мерефа, м. Лозова, м. Люботин  Харківської області.

Даний курс проводиться у рамках проекту «Громадська ініціатива «Твій захист»  з соціально-психологічного та правового захисту вразливих верств населення в м. Мерефа, м. Лозова, м. Люботин Харківської області», що реалізується громадською організацією «Інститут демократичного розвитку Харківщини».

Завдяки цьому  онлайн курсу кожен охочий мешканець зможе освіжити та покращити свої знання щодо першої допомоги, яку в скрутній ситуації  потребуватиме будь яка людина. У курсі буде йтись про те, як діяти в разі непередбачуваної ситуації, як навчити діяти самостійно, а також будуть описуватися і показуються дії у різних обставинах. 

На заході будуть присутні члени територіальної оборони та громадські активісти, онлайн-курс складатиметься з 2х онлайн тренінгів по 7 годин кожен.  За допомогою вебінарів  кожен учасник навчиться  не панікувати і правильно діяти в критичній ситуації, дізнається про особливості організації медичної безпеки в умовах  війни та про сучасні міжнародні алгоритми дій у ситуаціях, пов’язаних з ризиком для здоров’я. 

Тематика першого онлайн тренінгу, 19 жовтня о 11:00:

  • Організація медичної безпеки в умовах війни.
  • Типи медичних ситуацій, що можуть статися.
  • Алгоритм оцінки стану потерпілого та алгоритм прийняття рішень.
  • Алгоритм виклику швидкої допомоги.
  • Правила безпечного доступу до постраждалого.

Ази першої домедичної варто знати всім, адже саме до приїзду медиків часто спливає дорогоцінний час, коли можна врятувати життя чи не допустити погіршення стану. Надавати таку допомогу можуть усі, хто пройшли спеціальне навчання та здатні убезпечити до приїзду медиків. Таким чином, кількість врятованих життів може збільшитися, особливо зважаючи  на паніку та підвищене навантаження на медиків в умовах війни.

Для запису на курс зателефонуйте за номером +380 50 275 28 08 або напишіть лист на електронну пошту [email protected]

Також повідомляємо, що Ви можете звернутися за консультацією на гарячу телефонну лінію  для вразливих верств населення за номером +380 50 275 28 08. Ви можете отримати консультації з таких питань: 

  1. Можливості релокації  місцевим мешканцям на відносно безпечні території центральної та західної України. Створення «банків житла», куди можуть поїхати 
  2. Інформація про наявні гуманітарні та волонтерські ініціативи 
  3. Можливості повідомити про потреби або критичні ситуації в місті та отримати консультацію/ можливість перенаправлення до відповідного державного органу 
  4. Записатись на консультацію правника/психолога за попереднім графіком. 

Проєкт впроваджується  ГО «Інститут демократичного розвитку Харківщини» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).