Антикорупційна школа

Початок: 05.07.2021 о 12:00
Закінчення: 07.07.2021 о 18:00
Адреса: Чернігів, Україна
Місце: Готель Riverside
ГО “Чернігівський Центр Прав Людини”
Телефон: +38 0462 67 7575
E-mail: [email protected]

Завершено

AC-school
Антикорупційна школа

Громадська організація «Чернігівський Центр Прав Людини» оголошує конкурсний набір представників громадянського суспільства та ЗМІ із Чернігівської, Сумської та Харківської областей до “Антикорупційної школи”, яка відбудеться 05-07 липня 2021 року в м. Чернігові. 

Метою школи є підвищення професійних навичок у проведенні антикорупційних розслідувань та здійснення громадського контролю над владою. Основне завдання Антикорупційної школи – забезпечити учасників ефективними інструментами боротьби з корупцією на місцевому рівні.

Програмою Антикорупційної школи передбачено лекції та інтерактивні заняття з питань виявлення корупції та захисту викривачів; відкритих джерел інформації та реєстрів; моніторинг декларацій посадових осіб; конфлікт інтересів та співпраця зі ЗМІ. Тривалість – 3 дні.

До участі в школі запрошуються особи, які:

  • є громадськими активістами або журналістами, проживають і працюють в пілотних областях;
  • зголошуються пройти повний курс навчання протягом всього терміну Школи.

Критерії відбору:

  • наявність мотивації здійснювати громадський нагляд за владою; моніторинг антикорупційної реформи на регіональному / місцевому рівнях;
  • готовність до застосування отриманих знань та навичок в практичній діяльності.

Всього буде обрано 15 учасників з 3 пілотних областей – Чернігівської, Харківської та Сумської.

Для участі у навчанні необхідно заповнити анкету за посиланням.

Анкети приймаються до 25 червня 2021 року включно.

Повідомлення – запрошення будуть надіслані обраним учасникам до 29 червня 2021 року включно.

Організатор забезпечує учасникам харчування, проживання та відшкодовує кошти за проїзд у еквіваленті вартості квитків поїзд купе або автобус.

Наступним кроком буде проведення конкурсу міні-грантів для збільшення громадського контролю за діяльністю влади. Пріоритет буде надаватись випускникам Антикорупційної школи. В першій рік буде підтримано не менше ніж 12 регіональних/місцевих антикорупційних розслідувань в трьох пілотних областях.

Проект «Підтримка антикорупційних ОГС для зміцнення верховенства права» впроваджується громадською організацією «Чернігівський Центр Прав Людини» за підтримки Програми МАТRА Посольства Королівства Нідерландів.