На вихідних у Львові створять новий мурал. Долучитися можуть усі охочі

Початок: 05.08.2022 о 17:00
Закінчення: 07.08.2022 о 19:00
Адреса: вул. Мушака, 58, Львів, Львівська, 79013, Україна
Місце: Розсадник
ГО “Плато”
Телефон: 0502762388
E-mail: [email protected]

Завершено

розсадник - спікер
На вихідних у Львові створять новий мурал. Долучитися можуть усі охочі

Спільнотворення відбудеться у просторі міського садівництва та городництва “Розсадник”, що розбудовується активістами у парку Залізна Вода. Куруватиме процесом всесвітньовідомий художник – Бенджамін Свотез, що приїхав підтримати Україну з США.

Тематика стінопису пов’язана із втратами України у секторі продовольчої безпеки, спричиненими масовими обстрілами та підпалами пшеничних полів окупантами.

Вирощування – складний і кропіткий процес. Тому ми завжди наголошуємо: марнувати природні ресурси не можна. В умовах війни ця тема набула особливого розголосу, адже від цьогорічної можливості зібрати врожай залежить продовольча безпека не тільки українців, але й всього світу” – коментує концепцію стінопису співорганізаторка заходу Анжеліка Зозуля.

Художник, що працюватиме з волонтерами – Бенджамін Свотез – має у своєму портфоліо мурали у більш, ніж 40 країнах. Окрім цього митець займається наукою та має ступінь магістра з розбудови миру у розв’язанні конфліктів за допомогою експресивних мистецтв.

“Сьогодні я тут, щоб почути українців та у посильний спосіб підтримати Україну. Я дуже сподіваюся, що окрім створення малюнку, за ці вихідні в мене вийде поділитися власними знаннями та зробити так, що хтось зовсім по новому відкриє для себе силу експресивного мистецтва” – ділиться митець.

Захід розпочнеться у суботу о 17:00 зі знайомства та семінару про особливості експресивної арт-терапії. Основна частина, пов’язана із малюванням припаде на неділю.

Зареєструватися до участі в акції можна за посиланням.

Акція відбудеться за підтримки волонтерського руху Будуємо Україну Разом. Нагадаємо, що раніше зусиллями активістів та небайдужих у “Розсаднику” створили стінопис про право людини на безпечне довкілля, закріплене Конституцією.