На Річницю Революції Гідності у Києві покажуть фільм про Майдан очима артисток гурту «Dakh Daughters»

Початок: 21.11.2022 о 18:00
Закінчення: 21.11.2022 о 20:00
Адреса: вул. Саксаганського, 6, Київ,
Місце: Будинок Кіно

Завершено

Roses_Film__21.11
На Річницю Революції Гідності у Києві покажуть фільм про Майдан очима артисток гурту «Dakh Daughters»

З 24 листопада в український прокат виходить фільм Ірени Стеценко “РОЗИ. Фільм-кабаре”. Стрічка оповідає про життя та творчість семи артисток інтелектуального фрік-кабаре «Dakh Daughters» упродовж шести років — під час та після подій Революції Гідності. 21 листопада, в день річниці Майдану, в Будинку Кіно відбудеться допрем’єрний показ фільму.

21 листопада в Україні відзначають Річницю Революції Гідності. Цей день також є днем заснування кабаре-гурту «Dakh Daughters».

З цієї нагоди, 21 листопада о 18:00 до Будинку Кіно (Київ, вул. вулиця Саксаганського, 6) відбудеться допрем’єрний показ фільму Ірини Стеценко “РОЗИ. Фільм-кабаре”. Вхід на показ — за запрошеннями, акредитацією та квитками.

Якщо ви журналіст/-ка чи блогер/-ка, будь ласка, акредитуйтеся на подію, заповнивши коротку анкету.

Придбати квиток можна на сайті: www.kinospilnota.kyiv.ua.

Під час допрем’єрного показу в Будинку кіно можна буде переглянути фотовиставку, присвячену подіям Майдану. Експозицію курують та організовують наші партнери — Музей Революції Гідності.

Про фільм:

Це історія про народження громадянської гідності, зіграна мовою кабаре, дівчатами у білому гримі й чорних балетних пачках. Трагікомічний мюзикл про життя та творчість гурту «Dakh Daughters». У 2012 сім актрис відомого Київського театру Дах створили інтелектуальний фрік-кабаре бенд «Dakh Daughters». Рівно рік по тому вони, разом з багатьма українцями, мусили вийти на Майдан за право жити у вільній, європейській країні.

Фільм фіксує документальні події 2014 року, що поклали початок єднанню українського народу у власному виборі свободи та незалежності від росії. Засобами музично-театрального перфомансу, фільм розкриває красу та труднощі торування власного шляху — жінки, мисткині, громадянки країни, що переживає революцію та війну.

Міжнародна прем’єра фільму відбулася на Міжнародному фестивалі документального кіно у Шеффілді (Sheffield Doc/Fest) у 2021 році, національна — на Міжнародному кінофестивалі документального кіно про права людини Docudays UA-2021. Повнометражний дебют авторки отримав Спеціальну відзнаку Премії Андрія Матросова на DOCUDAYS UA-2021.

Фільм виходить у прокат з 24 листопада. Його покажуть у Києві, Львові, та Одесі.

Детальну інформацію та новини про розклад показів, шукайте у соцмережах проєкту:

Фільм створено за підтримки Українського культурного фонду.