На екваторі: як працювали львівські депутати протягом третього року повноважень

Початок: 22.05.2024 о 12:30
Закінчення: 22.05.2024 о 13:30
Адреса: Львів,
Місце: буде повідомлено тільки зареєстрованим учасникам
ОПОРА Львів E-mail: [email protected]

Завершено

Синий и Черный Традиционный Менеджер по Продажам в Агентстве Недвижимости Представление Новичка Презентация (1)
На екваторі: як працювали львівські депутати протягом третього року повноважень

У межах моніторингової кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» експерти ОПОРИ здійснили оцінювання діяльності депутатів Львівської міської ради VIIІ скликання у третій рік повноважень. Презентація дослідження відбудеться у середу, 22 травня. До участі запрошуються представники медіа, експерти та небайдужі мешканці.

Ініціатива реалізується задля підвищення відповідності діяльності місцевих депутатів законодавству та практикам належного управління, а також зростання обізнаності мешканців про діяльність місцевих депутатів.

Під час заходу будуть представлені загальноукраїнські тенденції цьогорічної кампанії та деталі щодо діяльності обранців Львівської міської ради. Зокрема, йтиметься про здійснення депутатами регулярного прийому громадян, звітування про підсумки річної діяльності, участь у роботі органів міської ради тощо. 

Окрім оцінювання за об’єктивними показниками буде презентовано також результати експертного опитування, у межах якого двадцятьом респондентам з журналістського, громадського і академічного середовищ було запропоновано оцінити роботу депутатів Львівської міської ради за шкалою від 1 до 5 балів.

Опісля презентації буде можливість поставити запитання авторам дослідження, надати свої пропозиції до продуктів кампанії.

Дата: середа, 22 травня. 
Час: 12:30 – 13:30
Місце: з міркувань безпеки буде повідомлено тільки зареєстрованим учасникам заходу
Посилання на реєстрацію: тут

Контактна особа: Анжеліка Зозуля, регіональна координаторка кампанії “Атестація депутатів місцевих рад” у Львові, [email protected].

Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад» за посиланням

За постійними оновленнями кампанії можна слідкувати: 

На вебплатформі Атестація депутатів місцевих рад

У соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація»