Молодіжне таборування «Берестечко-2016»

Початок: 01.07.2016
Закінчення: 04.07.2016
Адреса: с. Пляшева, Рівненська обл.,
Місце: Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви»

Телефон: +380990055312

Завершено

афіша змі
Молодіжне таборування «Берестечко-2016»

Найкраща пригода твого літа!

Активну молодь запрошують на молодіжне таборування «Берестечко-2016», що проходитиме 1-4 липня у селі Пляшева Рівненської області.

Організатори запрошують молодих та активних на непересічну подію літа – молодіжне таборування на березі річки Пляшівка, що знаходиться на території історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви».

«Відчуйте себе учасником бойового козацького табору, який вийшов у похід! Долучіться до історичного заходу за участю українських козацьких товариств, польських історичних братств, молодіжних організацій України та кримсько-татарської молоді», – закликають організатори на офіційних сторінках події.

У програмі:

  • екскурсії полем битви, квести, спортивні змагання;
  • вечір кримсько-татарської культури (кухня, звичаї, співи, національний одяг);
  • реконструкція українських Купальські вечорниць та життя малої козацької січі;
  • лекції та гутірки від істориків, молодіжних лідерів, етнознавців.

Коли: 1-4 липня 2016 року.

Де: село Пляшева (Радивілівський район, Рівненська область), Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви»

Як долучитися: заповнити аплікаційну форму та чекати підтвердження про участь у заході.

Подія у соцмережі.

Важливо: учасникам на період заходу має бути 18 років, організатори покривають проїзд та харчування, намет та особистий виряд – власний внесок учасників, централізований довіз учасників буде здійснюватися автобусами із міста Львів, Ковель та Луцьк 31 червня.

Організатори: ВМГО «Українська Народна Молодь» та Козацьке Стрілецьке Братство Волині за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Партнери таборування: Громадська ініціатива Крим СОС, громадська організація Хайтарма, Волинська крайова організація ВТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Школа медіа-патріотів, ГО «Фундація регіональних ініціатив», СГО «Молодіжна Платформа», Молодіжна Платформа Волині, ВМГО «Батьківщина Молода», ВОГО «Волинська січ».