Молодь зі всієї України знову позмагається за футбольний «Кубок Карітасу»

Початок: 01.06.2019
Адреса: вул. Академіка Янгеля 7, Київ,
Місце: футбольне поле НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

Завершено

київ _ 01.06.2019
Молодь зі всієї України знову позмагається за футбольний «Кубок Карітасу»

1 червня 2019 року в Києві відбудуться Всеукраїнські юнацькі змагання з вуличного футболу «Кубок Карітасу». Футбольний турнір для дітей та підлітків з різних куточків нашої держави вже четвертий рік поспіль організовує Міжнародний благодійний фонд «Карітасу України» за підтримки Української асоціації футболу.

«Кубок Карітасу» було започатковано у 2016 році, тоді між собою змагалися діти та підлітки з п’яти міст України.

У 2019 році заявки на участь в чемпіонаті подали 9 команд із: Києва, Хмельницького, Дніпра, Запоріжжя, Одеси, Бродів, Кам’янського, Маріуполя та Фастова.

Загальна кількість учасників складає 100 осіб.

В командах: хлопці та дівчата, незалежно від рівня підготовки та соціального статусу. Підлітки з кризових родин, які знаходяться у скрутних життєвих обставинах: вони мають дещо слабші початкові умови і відвідують молодіжні центри Карітасу у своїх містах, де отримують психологічну підтримку, працюють над характером. Діти зі всієї України.

Де відбудуться змагання: Запрошуємо всіх бажаючих повболівати за юних спортсменів на футбольне поле НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» за адресою вул. Академіка Янгеля 7.

Коли: 10:00-17:00

Карітас України є членом конфедерації Caritas Internationalis – об’єднання понад 160 національних Карітасів, які допомагають щороку десяткам мільйонів потребуючих людей у майже 200 країнах світу. З часу заснування першого Карітасу у Німеччині у 1897 році і до сьогодні Карітас дослухається до людей у потребі і надає їм засоби, аби змінити їхнє життя на краще. Глибокі моральні і духовні принципи гідності, справедливості та солідарності лежать в основі діяльності Карітасу і сьогодні. Перші організації Карітасу в Україні з’явились у 1992 році. З того часу сотні тисяч потребуючих українців отримали матеріальну, соціальну, психологічну та юридичну допомогу. Майже 1000 працівників і волонтерів працюють на базі понад 30 регіональних організацій у 16 областях України.