Мішково-Погорілівська стратегічна рада. Перше засідання

Початок: 28.01.2022
Адреса: вул. Миру, 38, с. Мішково-Погорілове, Миколаївська обл.,
Місце: приміщення виконкому сільської ради

Завершено

тренінг Стара Вижва
Мішково-Погорілівська стратегічна рада. Перше засідання

Запрошуються небайдужі експерти і практики місцевого розвитку та медіа, на перше засідання дорадчого органу, який створено січневим розпорядженням сільського голови.

Рада відбудеться у п’ятницю 28 січня 2022 р. о 10-00 у приміщенні виконкому сільської ради (вул. Миру, буд. 38. с. Мішково-Погорілове). У програмі засідання:

  1. Інформація про цілі, завдання дорадчого органу;
  2. Ознайомлення з напрацюваннями громадської експертизи:
  • Стратегії територіальної громади до 2027 р. (у форматі Стратегічної екологічної оцінки). 
  • Стану забезпечення форм місцевої демократії (ФМД).
  1. Онайомлення з рекомендаціями експертиз щодо ЕКО- модернізації Стратегії ТГ та формування Статуту і Положення про громадські слухання у ТГ. Пакет НПА ФМД.
  2. Планування  громадських обговорень в селах ТГ щодо викликів та стратегічних пріоритетів Мішково-Погорілівської ЕКО-громади.

З питань участі звертайтеся на e-mail: [email protected] або за телефоном +38 (0512) 47-38-79.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Діяльність відбувається за підтримки проекту «Дієва стратегія для чистої і гармонійної Мішково-Погорілівської ЕКО- громади», що реалізуються ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Партнерами проєкту є: Мішково-Погорілівська сільрада; ГО «Наш дім Мішково-Погорілівська ТГ», ОСН «Перлина гаю» (м. Вознесенськ), МБО «Екологія-Право-Людина» (м. Львів), ТРК НІС-ТВ, https://inshe.tv/, газета «Вечерний Николаев» https://vn.mk.ua/.