Мешканців Івано-Франківська з числа ВПО та місцевих жителів запрошують на групову зустріч з психологом, щоб навчитися долати конфлікти

Початок: 29.10.2023 о 12:00
Закінчення: 29.10.2023 о 17:00
Адреса:

Завершено

Beige and Black Simple Corporate Networking Facebook Event Cover (3)
Мешканців Івано-Франківська з числа ВПО та місцевих жителів запрошують на групову зустріч з психологом, щоб навчитися долати конфлікти

У Івано-Франківську в неділю, 29 жовтня, відбудеться групова зустріч з психологом на тему “Конфлікти в нашому житті. Їхня природа. Чи завжди треба уникати конфліктів? Стратегії поведінки в конфлікті. Шляхи подолання.”

На цей захід запрошують мешканців Івано-Франківська з числа ВПО, а також місцевих жителів. Організатори зазначають, що ця подія стане важливим кроком до розуміння та вирішення конфліктних ситуацій. Групова зустріч з психологом спрямована на вивчення природи конфліктів та вивчення можливих стратегій поведінки в таких ситуаціях.

Один із ключових питань, які розглядатимуться на зустрічі: “Чи завжди треба уникати конфліктів?” Психологи розкриють різні підходи до цього питання та допоможуть учасникам зрозуміти, як правильно взаємодіяти в конфліктних ситуаціях.

Дата: 29 жовтня Час: 12:00 Місце: Івано-Франківськ, вулиця Чорновола 127/8а ( Help Point, 2 поверх )

Для участі у зустрічі обов’язкова реєстрація. Ви можете зареєструватися, перейшовши за посиланням: https://forms.gle/dbu25eGNztvW43i18

Якщо у вас виникли питання або вам потрібна додаткова інформація, звертайтеся за номером +380996596273 до Юлії.

Зустріньмося на цій цікавій події, де ми разом дізнаємося більше про конфлікти, їх природу та шляхи подолання! Вхід безкоштовний. Не пропустіть цю можливість збагатити свої знання та навички в роботі з конфліктами.

Проєкт “Невідкладна допомога та захист постраждалих внутрішньо переміщених осіб в Україні та українських біженців в Молдові” реалізується Hilfswerk International (Австрія) у партнерстві з громадською організацією СТАН \ STAN (Україна), організацією для дітей та молоді “Mostenitorii” (Молдова) та асоціацією “Гендерний центр” (Молдова) та фінансується Австрійською агенцією з розвитку (ADA), яка є операційним підрозділом Austrian Development Cooperation, та фондом “Nachbar in Not”.