Mentorplace 1.2: Медіа та комунікації — знайди ментора/ку та починай кар’єру

Початок: 21.10.2021 о 08:00
Закінчення: 09.11.2021 о 17:00
Адреса:

Завершено

Mentorplace_1_21200x630_2_
Mentorplace 1.2: Медіа та комунікації — знайди ментора/ку та починай кар’єру

Центр «Розвиток КСВ» за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні та Міністерства молоді та спорту України розпочинає набір на другу менторську програму «Mentorplace 1.2» Медіа та комунікації в межах ініціативи «Пакт заради молоді – 2025».

Якщо тобі від 18 до 25 років і ти хочеш:

  • розвивати сторінки в соціальних мережах
  • писати креативні тексти та робити класні віжуали
  • бути крутим/ою PR-ником/ецею
  • працювати на телебаченні або радіо
  • писати для популярних медіа або ж започаткувати власне

Тоді бери участь у менторській програмі «Mentorplace 1.2» Медіа та комунікації. Бо немає нічого більш натхненного, ніж мотивація від людей, які вже пройшли цей шлях, досягли результатів і готові поділитися своїм досвідом з тобою!

Заповнюй заявку на менторській платформі за посиланням https://mentorplace.in.ua/program/programa-mentorplace-1-2-media/ до 19 жовтня 2021, опиши свою мотивацію і наші ментори та менторки оберуть саме тебе!

Менторство – це крутий інструмент передачі досвіду від успішних людей для молоді. Це допоможе тобі:

  • обрати напрям кар’єри та поставити чіткі кар’єрні цілі;
  • отримувати задоволення від роботи і кар’єрного росту;
  • навчитись нових способів мислення, ставлення до подій і людей;
  • розширити мережу контактів, отримати доступ до корисних ресурсів.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних орг’фанів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла на повну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у житті громади. 

Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA уTwitter, Instagram та Facebook.

Міністерство молоді та спорту займається адвокацією питань молоді, забезпечує формування та реалізації політики у молодіжній сфері шляхом розробки нормативно-правових актів, що стосуються вирішення актуальних питань молоді, та удосконалення актів законодавства, для покращення становища молоді. Головне завдання – створювати можливості для самореалізації та розвитку потенціалу молоді в Україні. Більше інформації про нас: https://sport.gov.ua/    https://www.facebook.com/youthdepukraine.