Механізми громадської участі у вирішенні суспільних проблем

Початок: 15.12.2023 о 14:00
Закінчення: 15.12.2023 о 16:00
Адреса: Одеса,
Місце: уточнюється

Завершено

gr_uchast1
Механізми громадської участі у вирішенні суспільних проблем

Запрошуємо представників органів публічної влади, освітніх закладів, інститутів громадянського суспільства, внутрішньо переміщених осіб, експертів до участі в круглому столі на тему: «Механізми громадської участі у вирішенні суспільних проблем».

Захід відбудеться 15 грудня з 14:00 до 16:00 у змішаному форматі — онлайн та офлайн (м. Одеса).

Мета заходу — надати зацікавленим представникам органів публічної влади, освітніх закладів, внутрішньо переміщеним особам та активним мешканцям інформацію про засоби спільного виявлення та вирішення місцевих проблем, впливу на місцеву політику.

Напрямки дискусії та основні спікери:

 • Поєднання знань і навичок громадської участі дітей і дорослих у процесах суспільних перетворень.
  Оксана Левчишена, проректор Академії неперервної освіти Одеської обласної ради, кандидат історичних наук.
 • Роль закладів вищої освіти у формуванні в публічних службовців громадянської позиції та компетентностей доброго демократичного врядування.
  Наталя Колісніченко, завідувач кафедри соціально-гуманітарних наук Науково-навчального інституту публічної служби та управління НУ «Одеська політехніка», доктор наук з державного управління, професор.
 • Активізація участі громадськості у вирішенні місцевих питань: «супутній вітер» та «підводні камені».
  Андрій Крупник, директор ГО «Одеський інститут соціальних технологій», кандидат політичних наук, доцент, голова комітету з питань громадянського суспільства й громадської участі Громадської ради при Одеській ОДА, координатор Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN у Чорноморському краї.
 • Університет третього віку як інструмент соціалізації людей поважного віку.
  Микола Букач, професор кафедри філософії освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», доктор педагогічних наук, професор.
 • Партисипативні проєкти дітей та молоді.
  Марія Гриньова, методист науково-методичної лабораторії управлінської діяльності та забезпечення якості освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».
 • Шкільний дитячий бюджет на дитячі мрії.
  Сергій Мергут, начальник відділу освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради.
 • Виступи інших учасників дискусії.

Модератор заходу — Андрій Крупник.

Щоб долучитися до круглого столу, потрібна попередня реєстрація. Напередодні заходу зареєстровані учасники отримають на електронну пошту, вказану в реєстраційній формі, інформацію про місце проведення та посилання, за яким зможуть долучитися онлайн.

Реєстрація відкрита до 16:00 14 грудня.

Захід організовує Центр політико-правових реформ, Одеський інститут соціальних технологій та КЗВО «Академія неперервної освіти Одеської обласної ради» за участі експертів Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN в рамках проєкту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів та не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.