«Медіашкола «Відкритий світ 3» для представників благодійних та громадських організацій

Початок: 07.11.2020
Закінчення: 08.11.2020
Адреса:
Місце: уточнюється

Facebook Post 940x788 px (1)
«Медіашкола «Відкритий світ 3» для представників благодійних та громадських організацій

Благодійна організація «МБФ «Час служити» (м. Ірпінь, Київська обл.) запрошує громадські та благодійні організації на навчання у проєкті «Медіашкола «Відкритий світ 3», який організовано за підтримки Svenska institutet (Швеція).

Мета проєкту: зміцнити співробітництво НУО і засобів масової інформації та озброїти НУО ефективними інструментами комунікацій та інформування.

«Медіашкола «Відкритий світ 3» – це навчальний курс, який триває 4 місяці. Крім участі в сесіях онлайн/офлайн, учасники виконують домашні завдання і отримують консультації експертів.

 •  Для чого і як НУО співпрацювати з медіа?
 • Як НУО використовувати соціальні мережі?
 • Як організувати і провести успішну інформаційну кампанію?
 • Як створити якісні відео- та фотоматеріали?
 • Для чого PR благодійним та громадським організаціям?
 • Як підтримувати довіру громади до організації?
 • Як неурядовим організаціям презентувати себе у медіа?
 • Що таке медіапланування для НУО?

Протягом навчання учасники складуть свої власні медіа-плани, сценарії інформаційних кампаній, комунікативні стратегії, навчаться писати прес-релізи, співпрацювати зі ЗМІ, залучати волонтерів, створювати власні сайти, фото- та відеоматеріали, використовувати соцмережі для інформування про діяльність організації та залучення волонтерів, вести свої сторінки в соцмережах.

Учасники навчаться розказувати про свою діяльність і про проблеми, які намагаються вирішити, залучати волонтерів, взаємодіяти з журналістами і громадою, а головне – використовувати мінімальні ресурси для інформування.

Учасники, які успішно завершили курс, отримують мінігранти на підтримку інформування в своїй організації.

До участі у проєкті запрошуємо організації, які надають послуги соціально незахищеним верствам населення і не мають досвіду проведення інформаційних кампаній. Географія проекту: східні, південні та північні регіони України.

Викладачі школи – експерт, засновник школи журналістики зі Швеції Торбіан Столпе, українські громадські активісти Уляна та Віталій Пчолкіни, журналістка, редакторка проекту «Радіо Свобода» Олена Юрченко.

Цей навчальний курс розроблений спеціально для українських громадських організацій і відпрацьований на практиці на курсах медіашколи, в якій брали участь НУО з різних областей України.

Початок навчання 7-8 листопада 2020 року.  

Участь у медіашколі «Відкритий світ 3» безплатна. Навчання проводитиметься онлайн та офлайн. Учасники протягом навчання офлайн забезпечуються харчуванням та проживанням.

Вартість проїзду не відшкодовується.

Для участі у медіашколі реєструйтесь за посиланням:

https://bit.ly/35AIZFW

Перші відео експертів «Медіашколи «Відкритий світ 3» є на каналі:

http://bit.do/fJEU5

Контактна інформація: +380509952843, [email protected]

 • Oleksandr Lavrynovych

  проект «Радіо Свобода»??? Радіо Свобода Україна – це “український інформаційний сайт, який публікує термінові новини України та світу, цікаві відео, актуальні репортажі” тощо