Майстерня з форум-театру “Можливості молоді Дружківки”

Початок: 18.08.2018
Закінчення: 20.08.2018
Адреса: Дружківка, Україна
Місце: буде повідомлене зареєстрованим учасникам
ГО «Мережа відповідальних» партнерстві з ГО “Театр для діалогу”
Телефон: 0973618379
E-mail: [email protected]

Завершено

photo-28
Майстерня з форум-театру “Можливості молоді Дружківки”

ОРГАНІЗАТОРИ:  ГО «Мережа відповідальних» партнерстві з Громадською організацією “Театр для діалогу” в рамках проекту «Зміцнення потенціалу громадянського суспільства задля ненасильницької трансформації конфліктів», що підтриманий Kurve Wustrow – Centre for Training and Networking in Nonviolent Action у рамках Громадської служби миру, що фінансується Федеральним міністерством з економічної співпраці та розвитку Федеративної республіки Німеччина.

КОЛИ: 18-20 серпня з 10:00 до 18:00 з перервами на обід та каву, яка покривається організаторами.

ДЕ: Місце проведення буде повідомлене зареєстрованим учасникам

ДЛЯ КОГО: Ми будемо раді бачити молодь та тих, хто займається розвитком можливостей для молоді м. Дружківка.

УМОВИ УЧАСТІ: участь у семінарі безкоштовна

Чи є молодь активною частиною громади м. Дружківка? Чи враховуються її потреби у розбудові міста? Які перепони постають у побудові довіри, солідарності та самоорганізації самої молоді? Як будувати діалог з владою та врахувати голос кожного у прийнятті рішень? Під час майстерні ми будемо шукати відповіді на ці запитання за допомогою театральних практик.

Якщо Вам цікаво взяти участь у майстерні та ви готові присвятити розвитку себе та пошуку нових рішень для свого життя та своєї громади три повних дні з 10:00 до 18:00 — будь ласка, зареєструйтеся за посиланням до 12 серпня. У разі виникнення питань звертайтесь, будь ласка, за телефоном –  Яна, 0973618379

За мотивами історій зі свого життя, почуттів та думок учасники семінару зможуть колективно створити форум-виставу та поставити питання, які, на їх думку, потребують вирішення у їх громаді та місті. Формат форум-театру передбачає активну участь глядачів. Його особливість полягає в тому, що кожен глядач може взяти участь у сценках та запропонувати свій варіант розвитку подій. Таким чином, актори та глядачі будують діалог навколо піднятої проблеми та спільно шукають варіанти її вирішення.

У форум-виставі кожен може провести репетицію дій та спробувати різні можливості, які пізніше можуть бути реалізовані в житті!

 

***

ГО «Театр для діалогу» з 2014 року працює з методикою театру пригноблених, яка допомагає створити безпечний простір для участі кожного у творчому процесі та обговоренні та вирішення  проблем людей, які страждають від пригноблення та несправедливості. Майстерня складається переважно з роботи з тілом, чуттями та особистим досвідом учасників для створення можливостей для діалогу, критичної рефлексії нашої соціальної реальності та активного пошуку низових рішень соціальних проблем. Більше про діяльність ГО «Театр для діалогу» та наші заходи можна дізнатися на сайті  – http://tdd.org.ua/.