Майстерня Спільнокошту | 29-31 серпня

Початок: 29.08.2022 о 18:00
Закінчення: 31.08.2022 о 19:00
Адреса: онлайн,
Місце: онлайн

Завершено

Instagram post (1)
Майстерня Спільнокошту | 29-31 серпня
Українці знають, що найпотужніша міць це ми самі та наша спільнота. Не рахуючи часу кожен робить свої впевнені кроки до перемоги України. За лічені години, не рахуючи власних сил, громадськість збирала мільйони гривень на закупку військового спорядження та допомоги тим, хто постраждав від російської агресії.
 
Однак з часом навіть у найсміливіших наступає втома, і зараз, коли більшість організацій, ініціатив та доброчинців відчувають виснаженість необхідно дати собі час перепочити та перегрупуватись, щоб покращити діючі механізми допомоги та налагодити ефективну комунікацію і взаємодію.
 
Саме тому в останні три дні літа – 29-31 серпня ми командою Гараж Генг організовуємо Майстерню спільнокошту, на якій будемо говорити – чому важливо залучати кошти прозоро, діяти відкрито та вести постійний діалог зі своєю спільнотою.
 
Дослідимо питання:
Прозорість та гнучкість краудфандингу – як змінилась філософія доброчинства у воєнних умовах.
Як краудфандинг може доповнити і підсилити інші види фондування діяльності.
Які проекти для збору коштів на часі – що важливіше соціальні, культурні, освітні, креативні проекти?
Як упакувати свій проект для розміщення на Спільнокошті.
Чому звичайних комунікацій у соціальних мережах для краудфандингу недостатньо.
 
Майстерня буде корисною для:
  • сталих організацій, які хочуть налаштувати систему постійного залучення коштів від спільноти на стратегічну діяльність організації;
  • ініціативних груп для яких краудфандинговий досвід стане першим досвідом залучення ресурсів та системної роботи з прихильниками ініціативи.
 
Програма майстерні:
29 серпня 18:00 – Філософія краудфандингу від Ірини Соловей стратегині з розвитку спільнот та співзасновниці платформи соціальних інновацій Велика Ідея
30 серпня 18:00 – Як підготувати проект до краудфандингу від Галини Нікітіної модераторка проектів Спільнокошту
31 серпня 18:00 – Підходи до комунікації краудфандингових кампаній від Людмили Нікітіної комунікаційної менеджерки Спільнокошту.
 
Участь в майстерні безкоштовна для учасників програми «По кроку за раз» (більше про програму на сайті), а для тих хто тільки хоче дослідити можливості краудфандингу, запрошуємо зробити доброчинний внесок на проект “Garage Gang: співтворення в кубі” на суму від 555 грн для участі в одному дні майстерні та від 1500 грн. для участі у всіх трьох днях майстерні.
 
Реєстрація https://rebrand.ly/workshop_f