Майстерня для журналістів «Як розповідати своїй аудиторії про розвиток енергетики та зміну клімату?»

Початок: 27.01.2022 о 14:00
Закінчення: 27.01.2022 о 16:00
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

Майстерня
Майстерня для журналістів «Як розповідати своїй аудиторії про розвиток енергетики та зміну клімату?»

Як вам фільм Don’t Look Up з Дженніфер Лоренс, Леонардо Ді Капріо та Меріл Стріп у головних ролях? Дивились? Поки Фейсбук шумів, Комісія з журналістської етики у партнерстві з Екодією вирішили своїми доступними силами “рятувати світ”. 

27 січня 2022 року о 14:00 год онлайн відбудеться практична майстерня для журналістів та журналісток «Як розповідати своїй аудиторії про розвиток енергетики та зміну клімату?» від Комісії з журналістської етики у партнерстві з Центром екологічних ініціатив ГО «Екодія». 

Під час майстерні поговоримо про:

  • Як правильно в медіа повідомляти про розвиток енергетики та зміну клімату: закриття вугільних станцій, розвиток відновлювальних джерел енергії та розвиток децентралізованої енергетики;
  • Які є тренди гугл-запитів українців у екосфері, про що варто писати;
  • Як енергетика і клімат пов’язані і чому енергетика теж може бути про довкілля?;
  • Трошки про терміни: «термомодернізація», а не «утеплення» та ін.;
  • Як треба і як не треба писати про енергетику/зміну клімату;
  • Які існують порушення журналістських стандартів та етики в матеріалах на цю тематику?
  • Як зміна клімату впливає на жінок? Гендерний аспект.

Спікерки:

  • Анна Богушенко, кліматологиня та експертка енергетичного відділу ГО «Екодія», співавторка онлайн-курсу «Як увімкнути зелене світло для Землі?» на платформі EdEra про відновлювальну енергетику.
  • Діана Дуцик, членкиня Комісії з журналістської етики, викладачка Могилянської Школи журналістики НАУКМА, директорка Українського інституту медіа і комунікації»;
  • Єлизавета Кузьменко, членкиня Комісії з журналістської етики, голова ГО «Жінки в медіа». 

Модерує Андрій Куликов, Голова Комісії з журналістської етики, відомий теле і радіоведучий, співзасновник Громадського радіо.

Обов’язкова реєстрація https://forms.gle/p4XiqSmYZagKvjeg7

Подія на Фейсбуці https://www.facebook.com/events/2103551856463775 

Майстерня «Як розповідати своїй аудиторії про розвиток енергетики та зміну клімату?» стала можливим завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в рамках проєкту «Розвиток кліматичної журналістики в Україні через підтримку спроможності українських ЗМІ висвітлювати зміни клімату», який виконує Комісія з журналістської етики у партнерстві з Центром екологічних ініціатив “Екодія”. Погляди, висловлені на цій майстерні, належать автору(-ам) і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.