Майстер-клас “Інструменти участі. Звернення громадян” у Горішніх Плавнях

Початок: 09.08.2018 о 18:00
Закінчення: 09.08.2018 о 20:00
Адреса: просп. Героїв Дніпра, 40, Горішні Плавні, Полтавська, 39803, Україна
Місце: Відділ «Горішньоплавнівське бюро правової допомоги» Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Володимир Дмитренко, регіональний координатор ВІ “Активна Громада” ГО “ВГО “Інститут Республіка” у м. Горішні Плавні
Телефон: 096 063 4213
E-mail: [email protected]

Завершено

Клуб Активної Громади Горішніх Плавнів
Майстер-клас “Інструменти участі. Звернення громадян” у Горішніх Плавнях

У четвер, 09.08.2018 року, з 18:00 до 20:00, у приміщенні “Горішньоплавнівського бюро правової допомоги” за адресою: просп. Героїв Дніпра, 40, м. Горішні Плавні, відбудеться чергове засідання Клуб Активної Громади у формі майстер-класу на тему “Інструменти участі. Звернення громадян”.

Під час заходу поговоримо про законодавство України яким регулюється право громадян на звернення, а також попрактикуємося в написанні паперових та електронних звернень.

Спікер – Сергей Тараненко, начальник відділу «Горішньоплавнівське бюро правової допомоги» Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Захід організовано громадською ініціативою Активна Громада Горішніх Плавнів у партнерстві з відділом “Горішньоплавнівське бюро правової допомоги” Кременчуцький місцевий центр з надання БВПД і Центр формування життєвої компетенції “Integral” в рамках Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” ВГО Institute Respublica / Інститут “Республіка”.