Майстер-клас “Як скласти резюме та підготуватися до бізнес інтерв’ю?”

Початок: 10.10.2019 о 15:00
Закінчення: 10.10.2019 о 17:30
Адреса: вул. Воскресенська, 23, Дніпро, Україна
Місце: Дніпровська центральна міська бібліотека, 3-й поверх
Dnipro Career Hub, Молодіжний центр Дніпра, Дніпровська міська центральна бібліотека
Телефон: 063 696 97 53
E-mail: [email protected]

Завершено

Лайф Тарас
Майстер-клас “Як скласти резюме та підготуватися до бізнес інтерв’ю?”

Друзі, ви згодні з думкою, що пошук гідної роботи – це також робота, до того ж дуже відповідальна? Кандидату потрібно добре володіти двома головними інструментами : резюме (СV) та бізнес-інтерв’ю.

Dnipro Career Hub та Молодіжний центр Дніпра запрошують вас прокачати ці навички на майстер-класі “Як скласти резюме та підготуватися до бізнес інтерв’ю?”  разом з Євгенією Тереховською, HR Business Partner діджитал-оператора lifecell (www.lifecell.ua).Вона також презентує програму стажувань для студентської молоді Jump into life.

Захід відбудеться 10 жовтня 2019 р. в в Дніпровській Центральній міській бібліотеці,
початок о 15.00 за адресою м. Дніпро, вул. Воскресенська, 23, 3-й поверх.
Орієнтовна тривалість 2,5 години.

Участь безкоштовна за умови реєстрації.
Реєстрація до 8 жовтня включно. Очікуйте на підтвердження організаторів.

Подія буде цікава студентам та випускникам вишів, що шукають можливості для професійного розвитку та працевлаштування, зокрема спеціалістам технічних спеціальностей. Найбільш активні учасники отримають приємні призи від компанії lifecell.

Про що розповість Євгенія Тереховська?
«CV – це візитна картка, яка може допомогти знайти твоє місце роботи. З нього і почнемо. Як скласти резюме таким чином, щоб зацікавити роботодавця, привернути його увагу настільки, щоб він захотів запросити тебе на бізнес-інтерв’ю? Як підготуватися до співбесіди, щоб справити гарне враження і отримати пропозицію працевлаштування? Як отримати пропозицію про роботу і як зробити правильний вибір? Поговоримо!».

Діджитал-оператор lifecell – є драйвером телеком-ринку України. Компанія орієнтується на відповідальне ведення бізнесу, приділяє значну увагу трудовим відносинам із дотримання прав людини, піклується про довкілля, інвестує в розвиток технологічної освіти, підтримує людей з інвалідністю та сприяє розвитку спорту.
В lifecell студенти можуть пройти стажування та навчання за програмою Jump into life. Програма допомагає отримати реальний досвід роботи в динамічній міжнародній компанії, визначитись з вибором подальшої кар’єри, спробувати свої сили в реальному бізнесі та відчути корпоративну культуру. За результатами програми учасники Jump into life мають можливість отримати пропозицію працевлаштування на роботу.

Організатори заходу:
Платформа Dnipro Career Hub за підтримки CSR Ukraine та GIZ,
Молодіжний центр Дніпра

Партнер: Дніпровська Центральна міська бібліотека

Час проведення: 10 жовтня 2019 р, початок о 15.00
Місце проведення: м. Дніпро, вул. Воскресенська, 23, 3-й поверх.

Довідки за телефоном: + 38 063 696 97 53, Dnipro Career Hub