Майстер-клас “Сучасні інноваційні технології в садівництві і виноградарстві: досвід Ізраїлю”

Початок: 19.06.2018
Адреса: Київ,
Місце: уточнюється

Завершено

майстер-клас
Майстер-клас “Сучасні інноваційні технології в садівництві і виноградарстві: досвід Ізраїлю”

Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку та Агенство з розвитку міжнародного співробітництва MASHAV запрошують фахівців до участі у майстер-класі “Сучасні інноваційні технології в садівництві і виноградарстві: досвід Ізраїлю”, що проходитиме 19 червня 2018 р. у партнерстві з Національним університетом біоресурсів і природокористування України.

Учасники навчальної програми в Ізраїлі розкажуть про інноваційні технології, практики вирощування в закритому і відкритому ґрунті в садівництві та виноградарстві, яка застосовується в Ізраїлі в аридних і семіарідних кліматичних зонах з урахуванням можливості їх адаптації до умов України. Науковці кафедри садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка Національного університету біоресурсів і природокористування України поділяться напрацюваннями щодо органічного вирощування плодових культур.

Учасники також дізнаються про нові програми стажування, які проводяться Ізраїльським центром міжнародного співробітництва МАШАВ та проектом «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку.

Для участі у цьому заході необхідно зареєструватися до 15 червня 2018 р., перейшовши за посиланням.