«Маестро та учні»

Початок: 17.12.2019
Закінчення: 11.01.2020
Адреса: вул. Лесі Українки 32А, Коломия, Івано-Франківська, 76018, Україна
Місце: Мистецький центр «Світовид»

Телефон: (067)923.49.35

Завершено

афіша світовид 2_mini
«Маестро та учні»

Дана виставка представляє авторські художні фотографії у жанрах портрету та пейзажу Яреми Проціва, а також роботи окремих учнів фотошколи «Фотохудожник» під керуванням автора.

Ярема Проців (член Національної спілки фотохудожників України, AFIAP – фотохудожник Міжнародної Федерації Фотомистецтва, EFIAP – екселенс ФІАП), окрім творчої діяльності, багато часу і зусиль приділяє роботі зі своїми учнями, як у фотошколі «Фотохудожник», так і на приватних уроках. Педагогічний хист маестро дає свої плоди. Майстер допоміг багатьом людям з фотокамерами побачити світ по-своєму, оригінально і не банально…

     Фотошкола працює вже близько десяти років, а це щорічно два випуски по 15-20 осіб. Всі вони осягнули ази фотографії, але не тільки. Дехто з випускників фотошколи поповнили ряди народного фотоклубу «Колумб» з Тисмениці та обласної організації Національної спілки фотохудожників України, успішно реалізовують свої проекти, активно беруть участь у фотоконкурсах і міжнародних фотосалонах, пленерах. Особливо виділяється група молодих фотографинь: Оля Кукуш, Леся Гребенюк, Уляна Бардзій, Вікторія Кузьменко.         

Акція проводиться мистецьким центром «Світовид» в рамках проекту «Маестро та учні». Відкриття виставки 17 грудня о 17.00 за адресою вул. Лесі Українки 32А, «Світовид», Коломия.