Львів’ян запрошують на волонтерський нетворкінг у “Розсаднику”

Початок: 20.08.2022 о 17:00
Закінчення: 20.08.2022 о 20:00
Адреса: вул. Мушака, 58, Львів, Львівська, 79069, Україна
Місце: "Розсадник"
“Плато”
Телефон: +380502762388
E-mail: [email protected]

Завершено

photo_2022-08-17_10-47-06
Львів’ян запрошують на волонтерський нетворкінг у “Розсаднику”

Подія буде благодійною та відбудеться вже цієї суботи у просторі міського садівництва та городництва “Розсадник”. У програмі – нетворкінг для місцевих та релокованих активістів, митців, волонтерів, бізнесів, а також акустична програма та фрімаркет. 

У останні кілька місяців Львів став новим домом для багатьох проактивних, свідомих та, безперечно, сильних українців та українок, вимушених тікати від війни. Частина з них сьогодні опинилася на роздоріжжі та потребує підтримки. 

“Сила українців у єдності. Будуючи горизонтальні зв’язки, ми наближаємо перемогу. А тому наш нетворкінг – майданчик для знайомств, обміну інформацією та планування майбутньої співпраці між усіма, хто до неї відкритий” – коментує ідею заходу його співкоординаторка Анжеліка Зозуля.

Вже вчергове за сезон простір стане також платформою для проведення фрімаркету – безкоштовно або за символічний внесок усі охочі зможуть віддати та / або взяти рослини, біжутерію, книги, сезонний одяг. У такий спосіб організатори популяризують відмову від переспоживання та дбайливе ставлення до ресурсів.

Крім цього гостей заходу запрошують насолоджуватися акустичною програмою. Зокрема, свої виступи вже підтвердили соліст гурту “Фівер місто” Артем Воробйов з Харкова, виконавиця Promsonya з Краматорська, а також виконавець та сонграйтер Макс Пташник зі Львова.

Більше інформації та реєстраційна форма за посиланням. Долучитися до події можна буде з 17:00 до 20:00. Адреса: парк “Залізна Вода”, вул. Мушака, 58 (вхід з боку джерела “Залізна Вода”).

Захід організовується громадськими об’єднаннями “Плато”, “Офіс Дій” та “Платформа усвідомленого споживання”. 

Довідка:

Простір міського садівництва та городництва “Розсадник” розбудовується громадськими об’єднаннями «Плато», «Екотерра», «Пермакультура в Україні» за підтримки Управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради, ЛКП “Зелений Львів” та небадужих мешканців з квітня 2021 року. Стежити за анонсами заходів можна на каналі простору у Telegram, а за новинами щодо його розвитку у Facebook.