Львів’ян запрошують на весняні толоки у парку Залізна Вода

Початок: 29.03.2022 о 11:00
Закінчення: 29.03.2022 о 15:00
Адреса: Львів,
Місце: парк Залізна Вода

Завершено

img_8848-2048x1365
Львів’ян запрошують на весняні толоки у парку Залізна Вода
Заходи відбудуться у суботу (26 березня) та у вівторок (29 березня). У такий спосіб охочих закликають відволіктися від буденності та долучитися до нового етапу облаштування у парку міського саду-городу.
 
Позаду місяць війни. Окрім боротьби із ворогом з’явилася потреба боротися ще й з вигоранням. Перебування у гармонії з природою та долучення до садівництва покращує психоемоційний стан, сприяє розбудові соціальних зв’язків наших відвідувачів, а також зачіпає тему продовольчого суверенітету. Саме тому у цьому сезоні ми переорієнтуємо наш сад-город на потреби тих, хто приїхав до Львова у пошуку прихистку від війни” — прокоментувала подію Анжеліка Зозуля, співорганізаторка та членкиня ГО “Плато”.
 
Обидві толоки триватимуть по декілька годин – з 11:00 до 15:00.
 
Учасники заходу допомагатимуть прибирати у межах простору минулорічне гілля та листя, формуватимуть грядки під вирощування культур.
 
Для участі необхідно заповнити коротку форму за посиланням: https://bit.ly/vesniana_toloka. З усіма зареєстрованими організатори сконтактують додатково, щоб повідомити необхідні деталі.
 
Із запитаннями чи уточненнями можна звертатися за номером 050 276 23 88, або писати на електронну адресу [email protected]