ЛІТНІ НАВЧАННЯ АКТИВНОЇ ГРОМАДИ
Запрошуємо на черговий онлайн-вебінар у межах літніх навчань «Активної громади» — серії зустрічей для активістів, представників громад, координаторів ініціатив та всіх, хто працює з людьми й командами.
Спікерка: Олександра Гліжинська — голова Правління Інституту «Республіка», засновниця ВІ «Активна Громада», експертка зі стратегічного розвитку організацій та громад, психологиня.
Тема вебінару: «Лідерство в часи війни: виклики та можливості в невизначеності»
Сьогодні лідерам доводиться ухвалювати складні рішення в умовах постійних змін, браку ресурсів та високого рівня невизначеності. Під час вебінару поговоримо про те, як залишатися ефективними, підтримувати команди та знаходити можливості для розвитку навіть у найскладніші часи.
Під час вебінару розглянемо:
- Яким є світ, у якому ми ухвалюємо рішення. Лідерство в умовах невизначеності
- Як ухвалювати рішення, коли бракує інформації, а відкладати дії неможливо
- Довіру як головну валюту лідера та важливість чесної комунікації
- Управління командою під час стресу та виснаження
- Стійкість і адаптивність організацій в умовах постійних змін
- Особисту стійкість керівника: як не вигоряти та залишатися опорою для командиВебінар буде корисний активістам, представникам громад, керівникам команд, громадським діячам та всім, хто працює з людьми й прагне ефективно реагувати на виклики сьогодення.
18 червня
16:00
Онлайн | Zoom
Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.
Посилання на реєстрацію тут.
Долучайтеся до літніх навчань «Активної громади» та отримуйте практичні знання, які допоможуть вам і вашим командам впевнено діяти навіть у часи невизначеності.

