Лекція «Як скласти ефективне резюме та підготуватися до проходження співбесіди»

Початок: 12.09.2022 о 18:00
Закінчення: 12.09.2022 о 19:30
Адреса:
Місце: Трансляція у YouTube
Happy Monday, ООН Жінки

Завершено

web_НК_Вікторія Наливайко
Лекція «Як скласти ефективне резюме та підготуватися до проходження співбесіди»

Як вмістити весь свій досвід та вміння у резюме так майстерно, щоб одразу зацікавити рекрутера/-ку? Що писати в резюме, якщо ви хочете змінити сферу і не маєте релевантного досвіду роботи? Які найпопулярніші запитання під час співбесіди та як на них відповідати? Як проявити себе якнайкраще під час інтерв’ю з рекрутером/-кою? Про все це говоритимемо під час  лекції «Як скласти ефективне резюме та підготуватися до проходження співбесіди» в межах проєкту “Women For The Future” для українок, які втратили роботу та/або джерела доходу. 

12 вересня 

 18:00-19:30 (UTC+03) 

 Трансляція у YouTube

Говоритимемо про:

  • структуру та основні блоки резюме
  • інструменти для оформлення резюме
  • підготовку до співбесіди
  • підготовку відповідей на запитання роботодавця
  • типові помилки під час співбесіди

Спікерка: Вікторія Наливайко — співзасновниця & CEO рекрутингової платформи BazaIT.com, засновниця рекрутингової агенції reteam, менторка ІТ-бізнесів у жіночому бізнес-ком’юніті WTECH Ukraine. Має 9 років роботи в HR, 6 з яких — в ІТ. Провела 700+ кар’єрних консультацій та допомогла 4000+ спеціалістам знайти себе в IT. Викладає на освітніх платформах Prometheus, Projector, Lifta.Space, Yees, Choice31, DanIT, ITNation_2022. 

Участь безкоштовна. Просто зареєструйтесь за лінком: https://forms.gle/ceyStap1V2CNXduP7 
______ 

Захід є частиною навчального курсу з працевлаштування та пошуку роботи в межах проєкту “Women For The Future”. Більше про курс: https://women.happymonday.ua/#initiatives

Проєкт “Women For The Future” реалізується за підтримки проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні», що фінансується Урядом Швеції, та у співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.