Лекція «Стратегія і тактика пошуку роботи під час війни»

Початок: 06.09.2022 о 18:30
Закінчення: 06.09.2022 о 20:00
Адреса:
Місце: Трансляція у YouTube
Happy Monday, ООН Жінки

Завершено

web_НК_Марина Борисова
Лекція «Стратегія і тактика пошуку роботи під час війни»

Пошук роботи це процес, який потребує розуміння власних цілей та чіткого плану дій. Щоб влаштуватися на роботу мрії, потрібно ретельно продумати всі етапи від створення резюме до отримання пропозиції. Війна дещо змінила правила українського ринку праці, відтак, шукачам/-кам роботи потрібно адаптуватись до  нових реалій та змінювати стратегію пошуку роботи.  Як це зробити обговоримо на лекції «Стратегія і тактика пошуку роботи під час війни» у межах проєкту “Women For The Future” для українок, які втратили роботу та/або джерела доходу. 

6 вересня 

18:30-20:00 (UTC+03) 

Трансляція у YouTube

На лекції поговоримо про:

  • основні етапи пошуку роботи

  • можливі стратегії пошуку роботи та шляхи їх втілення

  • інструменти для ефективного пошуку

  • особистий план пошуку роботи

Спікерка: Марина Борисова — експертка із залучення талантів із 14 річним досвідом. З 2009 року керує агентством PRO.people Recruitment Agency, яке спеціалізується на підборі фахівців для продуктових IT-компаній і маркетингових агенцій, що працюють на ринки Європи, США та Азії. Як менторка підготувала понад 100 спеціалістів і спеціалісток у сфері  IT HR & Recruiting. Однією зі своїх глобальних цілей вважає сприяння розвитку жіночого професіоналізму та лідерства в Україні та світі, понад 90% її клієнтів у кар’єрному коучингу та консультуванні — жінки.

Участь безкоштовна. Просто зареєструйтесь за лінком: https://forms.gle/ceyStap1V2CNXduP7 

______ 

Захід є частиною навчального курсу з працевлаштування та пошуку роботи в межах проєкту “Women For The Future”. Більше про курс: https://women.happymonday.ua/#initiatives

Проєкт “Women For The Future” реалізується за підтримки проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні», що фінансується Урядом Швеції, та у співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.