Лекція “Постіндустріальна економіка старопромислових регіонів”

Початок: 26.04.2017 о 19:00
Закінчення: 26.04.2017 о 21:00
Адреса: вул. Набережно-Лугова, 8, Київ,
Місце: Перший поверх креативної спільноти IZONE

Завершено

лекція - постіндустріальні регіони
Лекція “Постіндустріальна економіка старопромислових регіонів”

26 квітня о 19:00 у рамках проекту Донбасские Студии та з нагоди Відкриття виставки “Living by Industry” відбудеться лекція економістки Олени Снігової “Постіндустріальна економіка старопромислових регіонів: чому нас вчить європейський досвід”.

Лекцію буде присвячено визначенню основних напрямів розвитку старопромислових регіонів України в умовах активізації євроінтеграційних тенденцій. На лекції буде окреслено типовий шлях набуття регіонами статусу «старопромислового», розглянуто основні характеристики цих регіонів та визначено їх роль в економіці України та світі.

Олена Снігова розгляне досвід Європейського Союзу щодо відродження економіки старопромислових регіонів з акцентом на досвіді їх структурної модернізації у Великобританії та Німеччини.На засадах європейського досвіду буде здійснена спроба встановлення напрямів формування у старопромислових регіонів України постіндустріальних конкурентних переваг.

Олена Снігова народилась у 1975 році у Донецьку. Кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства, старший науковий співробітник, Інститут економіки та прогнозування НАН України (м. Київ). Автор більше 120 наукових праць з проблем структурної перебудови та диверсифікації економіки старопромислових регіонів України.

Лекція відбудеться на першому поверсі креативної спільноти IZONE за адресою: вулиця Набережно-Лугова, 8.

Подія у facebook.