Лекція “Фейкові новини: як не дати себе обманути?”

Початок: 27.03.2018 о 12:00
Закінчення: 27.03.2018 о 13:30
Адреса: вул. Набережно-Лугова, 8, Київ,
Місце: простір IZONE
Громадське радіо та Докудейз

Завершено

covers_event_docudays_
Лекція “Фейкові новини: як не дати себе обманути?”

У рамках Докудейз, запрошуємо 27 березня о 12:00 в IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8) на лекцію Головного редактора “Громадського радіо” Кирила Лукеренка, який більше 20 років вчився відрізняти новини від новиноподібного непотребу. Тепер він готовий поділитися своїми секретними технологіями з кожним, а не тільки із редакторами та журналістами.

Поговоримо: 
- що таке «фейкові» новини та як їх відрізнити від новин справжніх 
- як невірні новини заважають Вашому правильному рішенню 
- джерела і джерела: кому довіряти, а кому ні 
- як фільтрувати інформацію так, щоби не дати себе обманути. 

Дискусія призначена не тільки для журналістів, але й тих, хто хоче навчитися самостійно аналізувати надану інформацію та приймати власні рішення.

Кирило Лукеренко отримав диплом журналіста у Національному університеті ім. Т.Г.Шевченка у 1993 році. 1995 року вивчав мас-медіа в Університеті Південної Кароліни (США). В різні роки працював продюсером і спецкореспондентом Української служби Бі-Бі-Сі у Лондоні і Києві, шеф-редактором служби новин «Нового каналу», редактором випуску «Подробностей» на «Інтері». Вів програму «Агенти впливу» на телеканалі НТН. Кілька місяців був редактором програми на каналі ТВі (до зміни власника 2013 року). З літа 2013 року — головний редактор «Громадського радіо».

Подія на Фейсбуці

Реєстрація на подію: goo.gl/P39Dwv