8-10 грудня у місті Львів в рамках проекту «Київський Діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина відбудеться Порадня «Вибори і антикорупція» для активістів, представників міських рад та бізнесу Львівської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської, Одеської, Миколаївської, Черкаської, Дніпропетровської, Харківської та підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської області.
Учасниками заходу матимуть змогу взяти участь у дев’яти тренінгах та майстер-класах від Ігоря Фещенка (аналітик з партійних фінансів в організації Центр UA), Мирослава Сімки (експерт з державних закупівель), Гліба Канєвського (керівник відділу боротьби з корупцією Центру «Ейдос»), Михайла Шелепа (експерт Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії), Євгена Радченка (експерт Венеційської комісії), Андрія Андрушківа (керівник проекту «Публічні фінанси» в організації Центр UA), Тараса Случика (експерт Інституту політичної освіти), Юрія Дюга (громадський активіст, журналіст), Олександри Губицької (журналістка-розслідувач проекту «Наші гроші»);
двох дискусіях:
- «Чи можуть вибори мінімізувати корупцію»
- «В мене в місті корупції немає»
та послухати три лекції:
- «Вибори: чи впливають на громаду», Анатолій Романюк
- «Міф про міф реформування: еволюція чи революція?», Ярослав Грицак
- «Вплив на політику міста», о. Павло Худ
Також присутні зможуть поспілкуватись із керівником Львівського теруправління Національного антикорупційного бюро України Тарасом Лопушанським.
Організатори забезпечують харчування, проживання та повертають кошти за квитки у разі потреби.
Реєстрація за посиланням.
Кількість місць обмежена.
Реєстрація завершується 1 грудня о 13:00.
Довідка:
«Київський Діалог» був започаткований в 2005 році відразу після «Помаранчевої Революції». Ідея проекту полягала у створенні інноваційної німецько-української платформи для діалогу та обміну досвіду, яка б об’єднувала в собі мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України, і тим самим сприяла демократичному розвитку України.
Мета «Київського Діалогу» полягає в поширенні знань про Україну і створенні таким чином її позитивного іміджу в Німеччині з одного боку та підвищенні обізнаності українських громадян про європейські процеси та цінності в Україні з іншого боку, підтримуючи та скріплюючи тим самим проєвропейський курс країни.
Проект спрямований на те, щоб ідентифікувати як політичну еліту, так і впливових акторів громадянського суспільства в Україні, які в майбутньому стануть опорою німецько-українських та європейсько-українських відносин, запросити обидві сторони до конструктивного діалогу та скріпити їхню проєвропейську позицію.
У жовтні 2014 року «Київський Діалог» відкрив представництва проекту в Харкові, Дніпрі, Одесі та Черкасах, а в травні 2017 року до проекту долучилися Львів, Миколаїв, Маріуполь та Слов’янськ. В пріоритетах на 2017-2019 роки буде тема участі громадян у розвитку своїх міст.
Контактна особа:
Станіслав Безушко, координатор проекту «Київський Діалог» у м. Львів
Моб.тел.: 067 261 20 58. Email: [email protected]