Київський аукціонний дім покаже виставку картин всесвітньо відомих художників-емігрантів

Початок: 18.04.2019 о 11:00
Закінчення: 10.05.2019 о 19:00
Адреса: вул. Первомайського, 4, Київ, Україна
Місце: Аукціонний дім "Золотое Сечение"

Телефон: +380 44 235 81 25
E-mail: [email protected]

Завершено

5-5
Київський аукціонний дім покаже виставку картин всесвітньо відомих художників-емігрантів

З 18 квітня до 10 травня 2019 року у виставковому залі аукціонного дому «Золотое Сечение» пройде унікальна виставка «Мистецтво художників-емігрантів ХХ століття».

У колекції представлено роботи українських, російських, польських, єврейських художників, які отримали світове визнання в еміграції.

4-8

Гості експозиції отримають можливість подивитися та придбати колекційні твори мистецтва 1920-1970-х років – шедеври Наталії Гончарової, Давида Бурлюка, Бориса Пастухова, Василя Хмелюка, Олексія Грищенка, Олександра Альтмана, Іллі Болотовского, Василя та Миколи Кричевських, Костянтина Вроблевського, Петра Нілуса і багатьох інших художників, чиї імена сьогодні широко відомі у світі.

Вхід для всіх охочих – вільний.

7-4

Усього на виставці представлено близько 50 робіт, які зібрані з приватних збірок як українських, так і іноземних колекціонерів. “З огляду на те, що мова йде про художників-емігрантів, які жили і творили не у своїх рідних країнах, більшість робіт мають вражаючий виставковий провенанс та спершу були куплені у США, Великобританії, Франції, Голландії, Іспанії, Італії та інших країнах, куди емігрувала мистецька еліта у різні роки. Сьогодні ми даємо унікальну можливість для українських колекціонерів та поцінувачів мистецтва в одному місці помылуватыся, а також придбати колекційні роботи всесвітньо визнаних художників-емігрантів. Такі виставки рідко проходять у світі та завжди мають великий резонанс”, – уточнює куратор виставки і співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение» Михайло Василенко.

9-2

Серед знакових робіт виставки слід зазначити картину «Гілки, що квітнуть» художниці-авангардистки Наталії Гончарової, написану у період життя в Парижі у 1940-х роках, «Абстрактну композицію» 1978 року одного із засновників організації «Американські художники-абстракціоністи» петербурзького художника Іллі Болотовского , «Натюрморт з квітами» Давида Бурлюка, який опублікований у книзі «Давид Бурлюк в Америці». Також роботи – «Вид з вікна» Нормана Барра (1940-е), твір 1967-го року Морріса Глюкмана «Абстрактна композиція. Котеджі в Глен-Спей, Нью-Йорк», «Нічне місто» Соні Левицької (1920-ті), «Залив Дуарнене» Олексія Грищенка (1930-ті), кілька картин сім’ї Кричевських — двох Василів (батька і сина) та Миколи, «Трояндовий сад» Олександра Альтмана (1920-ті).

Наймасштабнішаробота виставки, розміром більше півтора метрів, належить пензлю відразу двох художників – одеситів, які домоглися популярності у Голлівуді  – Жанни і Еммануїла Снітковських «Адам і Єва» (1980-ті).

Спеціально до виставки організатори проекту видали однойменний каталог, який можна буде придбати у ході експозиції.

Виставка працює з понеділка по суботу з 11:00 до 19:00. Неділя — вихідний.

Довідка про АД “Золотое Сечение”:

Аукціонний Дім “Золотое Сечение”, заснований у 2004 році, регулярно проводить аукціони та виставки-продажу творів живопису та графіки, російської ікони. Основні напрямки діяльності компанії – класичний живопис XIX-XXст., мистецтво альтернативних течій (авангард, нонконформізм, андеграунд), сучасне «актуальне» мистецтво, предметний дизайн і фотографія, а також російська православна ікона. Усі твори мистецтва надходять на аукціон з найрізноманітніших приватних зібрань та галерей СНД, країн Європи та США.

  • Александр Осколов

    Не так давно живопись меня заинтересовала. А все из-за картин И.Мовчан, раз на Виолити купил подруге на юбилей и с тех пор сам обзавелся несколькими