Курс вебінарів «Відкритість, прозорість та підзвітність розробки та реалізації Стратегій регіонального розвитку»

Початок: 22.09.2022
Адреса: платформа ZOOM,
Місце: онлайн
ГО Народний Захист
Телефон: 0980429595
E-mail: [email protected]

Завершено

тренінг вебінар
Курс вебінарів «Відкритість, прозорість та підзвітність розробки та реалізації Стратегій регіонального розвитку»

ГО «Народний Захист» в рамках реалізації Проєкту «Стратегіічний роз-ПИЛ» (Громадський контроль за використанням коштiв мiсцевих бюджетних програм та iх вiдповiдностi напрямам Стратегiй розвитку регiонiв) проводить серію вебінарів для громадських активістів, членів територіальних громад, представників публічної влади, всіх зацікавлених осіб. В процесі яких ви дізнаєтесь яку роль Стратегії розвитку регіонів грають у вашому житті. Як ви можете впливати на цей процес.

Мета: підвищення рівня знань та навичок членів територіальних громад, громадських активістів, представників громадських об’єднань, депутатського корпусу  у питаннях залучення громадськості до розробки, реалізації та звітування стратегій розвитку регіонів. Підвищення рівня відкритості, прозорості та підзвітності процесу стратегування.

Коли? 22.09.2022 – 27.09.2022
Де? ZOOM

Які теми розглянемо?

  1. Законодавче та нормативне обгрунтування. Особливості розробки СРР-2020 та СРР-2021. Хто займається розвитком регіону. Алгоритм розробки та прийняття СРР. Як відрізняється Стратегія-2020 від Стратегії-2021. Відбудова.
  2. Доступ до публічної інформації про розробку, реалізацію, оцінку та звітування реалізації СРР. Оприлюднення інформації. Перелік можливих порушень. Чи може інформація про СРР бути закритою під час воєнного часу. Оскарження.
  3. Джерела фінансування реалізації проєктів СРР. ДФРР, місцеві бюджети, місцеві бюджетні Програми, допомога ЄС, Надзвичайної кредитної програми.
  4. Механізми громадської участі у процесі розробки, реалізації, внесення змін, оцінювання та звітування про реалізацію СРР.  Як взяти участь у створенні, реалізації та процесі звітування СРР в своєму регіоні.
  5. Як громадянину дізнатись куди та з якою результативністю рухається його регіон. Де знайти інформацію. Як її проаналізувати. Як відбувається звітування про реалізацію Стратегії. Механізми громадського контролю.

Як долучитись?

Попередньо зареєструватись, заповнивши форму.

Посилання буде надіслано завчасно на вказані в анкеті електронні адреси.

Слідкуйте за нашими сторінками:

www.захист.zp.ua

https://www.facebook.com/NGO.NarodnyyZakhyst 

Вебінари проводяться ГО «Народний Захист» в рамках проекту, який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки  МЗС Королівства Норвегії.