Курс із практичної арттерапії для дорослих «Казкотерапія»

Початок: 05.06.2023
Адреса:
Місце: Онлайн

Завершено

Казкотерапія
Курс із практичної арттерапії для дорослих «Казкотерапія»

Центр освіти дорослих «Перший» має термінову чудову пропозицію – з 5 червня розпочинається освітня програма «Казкотерапія», яка передбачає знайомство з практиками арттерапії і зокрема за допомогою казки!

Цей курс – це заглиблення у свій внутрішній всесвіт, багато практичних вправ, знайомство з різними інструментами терапії словом заради допомоги собі й своїм близьким.

Авторка та тренерка курсу – натхненниця позитивних змін, філологиня, науковиця, письменниця Олена Даниліна, радо запрошує всіх охочих до створення власної казки з цілющим ефектом!

8 онлайн-зустрічей в рамках курсу «Казкотерапія» занурять вас у казковий світ, нададуть знання з основ казкотерапії, познайомлять із алгоритмом створення терапевтичної казки. А ще у вас з’явиться можливість писати, бо курс максимально практичний, тут не вийде відсидітися за чорним екраном чи послухати колись запис. Основна робота буде вестися на занятті у форматі 20/80 – 20% теорії й 80 % практики.

На заняттях ми створимо групові й індивідуальні казки, попрацюємо з метафоричними картами і різними техніками. Звісно будуть домашні завдання й сертифікати. А головне – буде казкова магія, магія казки!

Подробиці програми у формі реєстрації за посиланням https://cutt.ly/uMLUrlw

Зареєструватися можна до 04.06.2023.

Цим курсом авторка хоче нагадати дорослим про потужну силу казки, яка творить дива, змінює світ і лікує душу.