Культура, інновації, добросусідство: у Києві презентують інтеркультурні путівники

Початок: 18.10.2019 о 18:00
Закінчення: 18.10.2019 о 20:00
Адреса: вул. Омеляновича-Павленка, 9, Київ,
Місце: Кримський дім

Завершено

prez_1_cover
Культура, інновації, добросусідство: у Києві презентують інтеркультурні путівники

18 жовтня о 18:00 у Кримському домі презентують серію інтеркультурних путівників Дрогобичем, Кременчуком, Лисичанськом та Мелітополем. 

Путівники можна буде отримати безкоштовно. Гості події матимуть можливість поспілкуватися з автор(к)ами та ініціатор(к)ами їх створення, почути історії добросусідства від кримських татар, ромів, представни(ць/ків інших національних та етнічних груп, обговорити культурний потенціал України.

“Інтеркультурні путівники ми створили в межах проекту “Український букет народів”. На це знадобилось майже пів року. Команда “Букету” збирала історії, влаштовувала інтеркультурні зустрічі, тренінги,проводила культурне картування у 4 містах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей, — говорить координаторка проекту “Український букет народів” Валерія Вашкевич. —  Зрештою, як результат нашої роботи ми отримали інноваційний продукт, що не тільки руйнує стереотипи українців одне про одного, а й приваблює інвесторів і туристів до наших міст”

На презентації ви дізнаєтесь:

  • як у Дрогобичі допомагають одне-одному кримськотатарські та греко-католицькі організації;
  • як розвивається ромська культура на сході та заході України;
  • як вихідці з Сирії знаходять у Лисичанську новий дім

 У презентації також візьмуть участь представни(ці/ки) Українського культурного фонду, за підтримки якого були створені путівники. До події долучаться активіст(к)и, які просувають міжкультурний діалог в Україні та член(и/кині) кримськотатарської і ромської громад.

Валерія Вашкевич розповідає, що перший інтеркультурний путівник видала Молодіжна організація “СТАН” у 2017 році в Івано-Франківську. Відтак, ініціатива поширилась на Дрогобич, Кременчук, Лисичанськ і Мелітополь. Координаторка “Українського букету народів” обіцяє, що незабаром схожі путівники матимуть й інші українські міста.

Вхід на презентацію вільний.

Акредитація журналістів за посиланням: https://cutt.ly/Gep532i .

Нагадаємо, “Український Букет Народів” — це проект, який реалізується з травня по жовтень 2019 року, маючи на меті створення інтеркультурних путівників нашою країною із залученням громадян різного соціального та етнічного походження. Його виконує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Українського культурного фонду. Проект здійснюється у 4 громадах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей. Співорганізаторами проекту у цих громадах є Громадська організація “Молодіжна агенція з адвокації ромської культури “АРКА”, Громадська організація “Арекет”, Громадська організація “Культурний ді@лог”, Благодійна організація “Благодійний Фонд “MLT Museum PLUS”, Комунальний заклад “Лисичанський міський Палац культури”, Громадська організація “Кримська проектно-освітня платформа Q-hub”.