Круглий стіл “Угода про асоціацію — регіони — довкілля: синергія задля якісних змін”

Початок: 22.05.2018 о 11:00
Закінчення: 22.05.2018 о 14:15
Адреса: вул. Володимирська, 55, Київ,
Місце: Конференц-зал Академії наук України
Ресурсно-аналітичний центр “Суспільство і довкілля”

Завершено

title
Круглий стіл “Угода про асоціацію — регіони — довкілля: синергія задля якісних змін”

Друзі! Ресурсно- аналітичний центр “Суспільство і довкілля” запрошує Вас взяти участь в круглому столі «Угода про асоціацію — регіони — довкілля: синергія задля якісних змін».

Метою круглого столу є напрацювання рекомендацій для основних зацікавлених сторін щодо підвищення ефективності імплементації Угоди про асоціацію на регіональному рівні. Під час заходу обговорюватимуться основні виклики, які стоять перед регіонами в процесі імплементації екологічної складової Угоди про асоціацію, наслідки чинної політики щодо виконання екологічних зобов’язань, аналізуватимуться основні шляхи та механізми реалізації політики у сфері імплементації Угоди про асоціацію в регіонах.

Під час заходу буде презентовано аналітичний документ «Як підвищити ефективність реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на регіональному рівні».

Організатор круглого столу — Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля».

Круглий стіл відбудеться 22 травня 2018 року з 11:00 до 14:15 у конференц-залі Академії наук України, за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 55.

Для участі у заході, будь ласка, заповніть до 18 травня 2018 року (включно) форму.

За додатковою інформацією звертайтеся до старшого аналітика Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» Зоряни Козак ([email protected], +380 32 242 22 84, +380 95 898 67 26).

Захід проводиться в рамках проекту «Просування реформ в регіони», що впроваджується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою» за сприяння Європейського Союзу.

Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу.