Круглий стіл «Перспективи та виклики видобувної галузі Сумщини»

Початок: 20.09.2018 о 10:00
Закінчення: 20.09.2018 о 17:00
Адреса: Суми, Україна
Місце: Суми

Завершено

логотип ГО Нова Енергія
Круглий стіл «Перспективи та виклики видобувної галузі Сумщини»

20 вересня 2018 р. о 10:30 в м. Суми відбудеться круглий стіл «Перспективи та виклики видобувної галузі Сумщини» в рамках проекту «Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні: регіональний вимір», що реалізується ГО «НОВА Енергія» спільно з партнерськими організаціями за фінансової підтримки Урядів Німеччини та Великої Британії через проект «Ефективне управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Метою проведення заходу є презентація Третього національного звіту з Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні, обговорення стану та проблем видобувного сектору Сумщини в контексті децентралізації ренти за видобування нафти і газу (Закон України 1793-VIII http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1793-19 ).

В рамках круглого столу планується обговорити такі питання, як:

  1. Історія та сучасний стан впровадження ІПВГ в Україні, презентація Третього національного звіту ІПВГ з акцентом на видобування нафти, газу, конденсату, торфу, пісків та глин;

  2. Проблеми видобувної галузі Сумщини та необхідні ресурси для їх вирішення;

  3. Процедури взаємодії видобувних компаній та громадськості у ході проведення оцінки впливу на довкілля;

  4. Дискусійне обговорення: проблеми видобувної галузі з позиції видобувних компаній, влади та громадськості.

До участі у заході запрошуються представники органів влади та місцевого самоврядування, депутати та громадські активісти з видобувних районів Сумської області, працівники видобувних компаній та ЗМІ.

Участь у круглому столі є безкоштовною. Для участі необхідно до 17:00 19 вересня 2018 р. заповнити коротку онлайн-форму за посиланням.

Для учасників заходу передбачені кава-паузи та видаткові матеріали. Орієнтовна тривалість круглого столу – до трьох годин. Для учасників з інших міст передбачено компенсацію транспортних витрат (для уточнення деталей просимо заздалегідь звертатися до представників ГО «НОВА Енергія»).

Місце проведення: м. Суми

Початок реєстрації учасників: 09:30

Сайт ГО «НОВА Енергія»: http://nova-energiya.org

Сторінка ГО «НОВА Енергія» у Facebook:

https://www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA/

Контактна особа: Наталя Сидоренко

Тел.: +38 050 211 46 96

e-mail: [email protected]