06 липня 2017 р о 11.00 в приміщенні Центру підтримки громадських та культурних ініціатив «Тамариск» відбудеться круглий стол «Програмно-цільовий метод (ПЦМ) формування місцевих бюджетів, як інструмент ефективного витрачання коштів громад Дніпропетровської області» з обговорення таких питань:
- Виклики запровадження програмно-цільового методу формування місцевих бюджетів для місцевих громад. Підсумкі та враження учасників семінарів-тренінгів для представників органів місцевого самоврядування та громадських активістів громад Дніпропетровської області, що відбулися у м. Херсоні 26-29.06.2017р..
- Громадський аудит запровадженя програмно-цільового методу формування місцевих бюджетів. Сутність та можливі шляхи реалізації громадського аудиту.
- Обговорення механізму взаємодії і співпраці в рамках громадської ініціативи «Ефектівні та доброчесні Місцеві бюджети у 5-ти областях півдня та сходу України». Існуючі інструменти співпраці.
Для участі в круглому столі запрошені представники органів місцевого самоврядування та зацікавлені члени Томаківської, Могилівської, Гречаноподівської об’єднаних територіальних громад, Вільгогірської, Дніпровської, Нікопольської, Жовтоводської міських громад.
Персональні запрошення для участі у круглому столі направлені потенційним учасникам електронною поштою. Бажаючих взяти участь у проведенні круглого столу просимо подати до заявки у довільній формі на електронну пошту [email protected] до 04.07.2017 р.
Захід відбудеться за адресою – м. Дніпро, проспект Олександра Поля (Кірова), б.22, приміщення ЦПГКІ «Тамариск».
Круглий стіл проводить ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» в рамках проекту «Ефективні та доброчесні місцеві бюджети у 5-ти областях півдня і сходу України», якій реалізується в рамках діяльності Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.
Мета проекту: запровадити в бюджетних процесах 20 пілотних громад із 5-ти областей півдня і сходу України принципи демократичного розвитку шляхом моніторингу доброчесності впровадження програмно-цільового методу (ПЦМ), ефективності витрачання коштів місцевих громад та навчальної, коуч — підтримки партнерських проектів з підвищення ефективності і доброчесності бюджетів пілотних громад, що поєднують дії органів публічної влади та громадські ініціативи.