Круглий стіл на тему «Тернопільська громада – доступна кожному»

Початок: 10.10.2019 о 11:00
Закінчення: 10.10.2019 о 14:00
Адреса: вул. М. Кривоноса, 2, Тернопіль, Тернопільська обл., Україна
Місце: ауд. № 24 (головний корпус, 2 поверх), Тернопільський національний педагогічний університет ім. В Гнатюка

Телефон: 067 67 52 495

Завершено

20 хв
Круглий стіл на тему «Тернопільська громада – доступна кожному»

Наскільки успішно втілюють інклюзію в Тернополі? Які труднощі виникають при реалізації запланованого? Які завдання потребують першочергового вирішення?

10 жовтня в Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка в 24 аудиторії відбудеться круглий стіл на тему «Тернопільська громада  доступна кожному». 

Коли: 10 жовтня, 11:00 год. (реєстрація о 10:45)

Місце проведення заходу: ауд. № 24 (головний корпус, 2 поверх), Тернопільський національний педагогічний університет ім. В Гнатюка, вул. М. Кривоноса, 2.

Під час круглого столу заплановано обговорення таких питань:

  • Інклюзія – мода, революція чи еволюція?
  • Стан впровадження інклюзії у всі сфери життєдіяльності Тернопільської МТГ.
  • Основні перешкоди та можливості у реалізації принципів інклюзії в інфраструктурі Тернопільської громади.
  • Укладання Стратегії розвитку інклюзивного середовища Тернопільської МТГ.

Участь у заході візьмуть представників органів державної влади, освіти, громадських організацій, батьків/опікунів дітей із порушеннями у розвитку, працівників культурної та медичної сфери. 

Захід реалізується у рамках спільного проекту Центру громадського контролю “ДІЙ!” в Тернополі (ГО “Центр громадського моніторингу та аналітики”) та інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ ім. В. Гнатюка - “Інклюзія: малими кроками до великої мети”.

Контактні особи:                                                

Удич Зоряна, керівник ІРЦ ТНПУ – 067 71 00 675
Макар Максим, юрист Центру громадського контролю “ДІЙ!” в Тернополі (067 67 52 495, [email protected]

Центр громадського контролю «ДІЙ!» в Тернополі

Довідка: Центр громадського контролю «Дій!» – проект чеської організації People in Need за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках програми «Transition Promotion Program». Проект полягає у розбудові в Україні мережі моніторингових центрів, які опікуються питаннями громадського контролю за діяльністю органів місцевої влади. До основних компонентів діяльності проекту відносяться: моніторинг та аналітика, адвокація, громадсько-правова просвіта, створення проактивності місцевого громадського сектору та його консолідація. Мережа на цьому етапі охоплює ключові міста в Україні, де на сьогодні цікава і динамічна громадсько-політична активність – Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Краматорськ та Маріуполь (Донеччина).