Круглий стіл “Львівська майстерня реформ. Європейські рецепти для енергетики”

Початок: 20.11.2017 о 14:00
Закінчення: 20.11.2017 о 16:00
Адреса: вул. Академіка Гнатюка, 12А, Львів, Україна
Місце: Готель “Ріус”
Dixi Group та Українська Енергетика E-mail: [email protected]

Завершено

«Єврореформи в енергетиці_ порядок денний для влади до кінця року»
Круглий стіл “Львівська майстерня реформ. Європейські рецепти для енергетики”

20 листопада 2017 року з 14:00 до 16:00 відбудеться обговорення на тему «Львівська майстерня реформ. Європейські рецепти для енергетики». Місце проведення: м. Львів, вул. Академіка Гнатюка, 12А (готель “Ріус”).

Для участі в заході просимо зареєструватися за формою до 18:00 17 листопада. Подія у Facebook.

Завдання круглого столу — обговорення нових інструментів, які дозволять контролювати процес реформ на місцях та можливостей отримати підтримку для здійснення такого моніторингу. У рамках заходу будуть презентовані рекомендації, які дозволять оцінити прогрес імплементації Угоди про Асоціацію в частині енергетики на місцях. Крім того, в заході візьмуть участь представники Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, які детальніше розкажуть про можливість отримати підтримку ініціатив щодо здійснення моніторингу.

Угода про Асоціацію між Україною та ЄС в частині енергетики передбачає створення в Україні конкурентних ринків газу та електроенергії, посилення стандартів захисту довкілля, впровадження механізмів ощадного використання енергоресурсів, зокрема шляхом утеплення житла і технічних вдосконалень, посилені стандартів захисту довкілля, тощо.