Круглий стіл: «Антикорупційна PIZZА: етичні норми державних службовців» м. Одеса

Початок: 16.10.2019 о 11:00
Закінчення: 16.10.2019 о 14:00
Адреса: вулиця Грецька 1а, Одеса, Україна
Місце: Impact HUB Odessa – зал Madrid

Телефон: +38097 212 31 45
E-mail: [email protected]

Завершено

Анонс - Одеса
Круглий стіл: «Антикорупційна PIZZА: етичні норми державних службовців» м. Одеса

Якщо Ви вважаєте, що спільне між словами «PIZZА» та «CORRUPTION»  НЕ лише подвоєння літер … Тоді запрошуємо Вас на  круглий стіл у м. Одеса  –  16.10.2019  (Impact HUB Odessa – зал  Madrid ). Головний інгредієнт – етичні норми держслужбовців.

Команда проекту «Зламай Корупційне Мислення» запрошує взяти участь у регіональному заході в рамках проекту, що відбудеться:

Місто: Одеса

Адреса: вулиця Грецька 1а

Місце: Impact HUB Odessa – зал  Madrid

Дата: 16 жовтня 2019 року

Тривалість: з 11.00 до 14.00 години

Посилання для реєстрації на захід: https://cutt.ly/XeibQrb

ГОЛОВНА МЕТА ЗАХОДУ: напрацювання необхідних та критично важливих змін до етичної інфраструктури функціонування системи Держава-Громадяни _ Громадяни-Держава.

Тематика  круглого столу до обговорення:

  • Адвокація, громадський супровід та громадський контроль Реформи державної служби на основі 0-ї толерантності до корупції. Як ефективно викрити людей які займаються корупцією.
  • Чи є впровадження електронних систем урядування (е-демократія) це панацея від проблем? Прозорість використання бюджетних коштів, оприлюднення актів ОМС, публічна звітність.
  • Практичні аспекти реалізації правової основи дотримання етичних норм посадовцями та інструментів контролю для  громадських активістів.
  • Розбудова регіональної мережі взаємодії громадських ініціатив, бізнесу, влади та ЗМІ як базова точка підвищення прозорості та підзвітності органів державної влади.
  • Важливість розвитку громадянських компетенцій за допомогою реалізації освітніх проектів, задля громадської підтримки антикорупційної реформи на місцевому рівні.
  • Як відмовляти і бути не у позиції жертви при відмові від корупції? Правова основа звільнення службовця при порушенні ним норм етичної поведінки. Дії службовця при порушенні його прав передбачених законодавством.
  • Проблемні аспекти реалізації повноважень нових державних службовців.
  • Принципи роботи нових українських антикорупційних органів (НАЗК, НАБУ, САП, ВАС, ДБР).

ФОРМАТ  круглих столів передбачає співвідношення 40/60 теоретичної та практичної частин:

- 1-ша складова – порівняльний аналіз досвіду впровадження етичних із залученням експертного середовища;

- 2-га складова – напрацювання, під час заходу, практичних кейсів для забезпечення правової основи дотримання етичних норм посадовцями та інструментів контролю.

Антикорупційні круглі столи проводяться в рамках проекту «Зламай Корупційне Мислення», що реалізується  при підтримці  Посольства США в Україні.

З усіх додаткових запитань просимо звертатись за електронною адресою: [email protected]

Контактний номер: +38097 212 31 45.