Круглий стіл «Антикорупційна PIZZА: етичні норми державних службовців» м. Харків

Початок: 13.08.2019 о 14:00
Закінчення: 13.08.2019 о 17:00
Адреса: майдан Конституції 1, 7-й під’їзд (2-й поверх), Харків, Україна
Місце: HUB Говерла
ВГО “Громадянська платформа “Нова країна””
Телефон: +380972123145

Завершено

Анонс Харків
Круглий стіл «Антикорупційна PIZZА: етичні норми державних службовців» м. Харків

Якщо Ви вважаєте, що спільне між словами «PIZZА» та «CORRUPTION»  НЕ лише подвоєння літер … Тоді запрошуємо Вас на  круглий стіл у м. Харків  –  13.08.2019  (Hub Говерла). Головний інгредієнт – етичні норми держ.службовців.

Команда проекту «Зламай Корупційне Мислення» запрошує взяти участь у першому регіональному заході в рамках проекту, що відбудеться:

Місто: Харків

Адреса: майдан Конституції 1, 7-й під’їзд (2-й поверх)

Місце: HUB  Говерла

Дата: 13 серпня 2019 року

Тривалість: з 14.00 до 17.00 години

Посилання для реєстрації на захід: https://cutt.ly/23SFvl  

Запрошуються всі небайдужі громадяни до участі в круглому столі. Не зважаючи на те чи стикались Ви з неЕтичною поведінкою державних службовців, коли було перевищення чи не виконання службових повноважень чи маєте досвід співпраці з державними органами чи Вас просто зацікавив захід й хотілося б актуалізувати особисті знання в даній тематиці.

Тематика  круглого столу до обговорення:

1) Адвокація та громадський супровід Реформи державної служби на основі 0-ї толерантності до корупції.

2)  Важливість громадської підтримки антикорупційної реформи на місцевому рівні.

3) Реформа децентралізації й передача “влади на місця” міф чи правда в сучасних українських реаліях через 4 роки після початку?

4) Розбудова регіональної мережі взаємодії громадських ініціатив, бізнесу та влади як базова точка підвищення прозорості та підзвітності органів державної влади.

5) Важливість розвитку громадянських компетенцій за допомогою реалізації освітніх проектів.

6)  Практичні аспекти реалізації правової основи  дотримання етичних норм посадовцями та інструментів контролю для  громадських активістів.

НАГАДУЄМО: наші заходи носять практичний аспект – формування принципів етичної інфраструктури функціонування системи Держава-Громадяни _ Громадяни-Держава.

ФОРМАТ  круглих столів передбачає співвідношення 40/60 теоретичної та практичної частин:

- 1-ша складова – порівняльний аналіз досвіду впровадження етичних із залученням експертного середовища;

- 2-га складова – напрацювання, під час заходу, практичних кейсів для забезпечення правової основи дотримання етичних норм посадовцями та інструментів контролю.

ДЛЯ ЧОГО? – проект «Зламай корупційне мислення» ставить на меті:

- адвокацію 0-ї толерантності до корупції через публічне обговорення застосування інструментів громадського контролю за дотриманням етичних норм державних службовців як основи запобігання корупції на місцевому рівні та економічного зростання країни ;

- залучення до обговорення експертів, державних службовців та ЗМІ, що дозволяє висвітлити проблему з різних кутів зору та є запорукою напрацювання дієвих рішень, щодо подальшого процесу змін .

Антикорупційні круглі столи проводяться в рамках проекту «Зламай Корупційне Мислення», що виконується Посольством США в Україні при фінансовій підтримці  Фонду сприяння демократії.

 З усіх додаткових запитань просимо звертатись за електронною адресою: [email protected]

Контактний номер: +38097 212 31 45.