Конструктивна комунікація між владою та громадськістю: дієва рада підприємців

Початок: 15.07.2021 о 13:00
Закінчення: 15.07.2021 о 15:00
Адреса:

ГО “Інститут Громадської Експертизи”
Телефон: 0667766456
E-mail: [email protected]

Завершено

вебінар
Конструктивна комунікація між владою та громадськістю: дієва рада підприємців

15 липня 2021 року ГО «Інститут Громадської Експертизи» в межах проєкту «Оцінка та удосконалення комунікацій між владою та громадськістю в Дніпропетровській області під час пандемії COVID-19», який виконується в межах проєкту «Громадськість за демократизацію», який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу, проведе спеціальний тренінг «Конструктивна комунікація між владою та громадськістю: дієва рада підприємців».

 

Кількість учасників обмежена, для участі у тренінгу обов’язкова попередня реєстрація: https://forms.gle/niKEr4Lgg7t96xSi8 .

Лише зареєстровані учасники отримають посилання на тренінг та матеріали.

Під час тренінгу будуть розглядатися питання створення та налагодження ефективної діяльності ради підприємців при органах місцевого самоврядування, представлені кращі практики взаємодіє під час пандемії COVID-19, розробки та прийняття місцевих програм дерегуляції, розробки регуляторних актів та проведення М-тесту.

 

Якщо Ви зацікавлені у створенні дієвої ради підприємців у Вашій громаді, запрошуємо на наш тренінг.

Просимо Вас поширити цю інформацію серед депутатів, працівників виконавчих органів, підприємців та громадських активістів Вашої громади.