Конференція з питань фінансування відновлення України

Завершено

MicrosoftTeams-image
Конференція з питань фінансування відновлення України

19 червня 2023, м. Лондон / онлайн

Центр досліджень фінансової злочинності та безпеки (CFCS) при Королівському Об’єднаному інституті оборонних досліджень (RUSI) та український аналітичний центр Better Regulation Delivery Office (BRDO) раді запросити вас на конференцію «Забезпечення цілісності та стійкості фінансової системи України», що відбудеться 19 червня в гібрідному форматі.

Ця подія, яка відбудеться напередодні Конференції з питань відновлення України (URC), яку спільно організовуватиме уряд Великобританії разом з урядом України в червні в м. Лондон, торкнеться питання, яке наразі відсутнє на порядку денному URC, а саме, важливості забезпечення цілісності та стійкості української фінансової системи для боротьби з відмиванням грошей та корупцією.

До нас приєднаються поважні спікери з України, Великої Британії та ЄС, зокрема Олена Коробкова, голова правління Незалежної асоціації банків України; Олександр Новіков, голова Національного агентства з питань запобігання корупції НАЗК; Джон Мейр, головний спеціаліст із дотримання законодавства, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР); Катерина Рожкова, перший заступник голови Національного банку України (НБУ), Роман Ващук, бізнес-омбудсмен України та Боб Сілі, член парламенту Великобританії.

Ми об’єдналися з провідними українськими аналітичними центрами та дослідницькими установами – Центром демократії та верховенства права (CEDEM), Центром економічної стратегії (CES), Інститутом законодавчих ідей (ILI), StateWatch, Незалежною асоціацією банків України (IABU) та Київської школи економіки (KSE), щоб переконатися, що дебати відображають ідеї громадянського суспільства.

Програма заходу та посилання на реєстрацію для онлайн відвідування.

Ця подія відбувається в рамках проекту RUSI SMURF, який фінансується Національним фондом підтримки демократії, за допомогою якого CFCS підтримує уряд, приватний сектор і представників громадянського суспільства в Україні задля забезпечення цілісності та стійкості фінансової системи України.