Конференція “Роль організацій громадянського суспільства в імплементації ПВЗВТ у трьох асоційованих членах – Грузії, Молдові та Україні”

Початок: 01.12.2021 о 17:30
Закінчення: 01.12.2021 о 18:30
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

thumbnail_The EaP CSF Annual Assembly, Conference Dec.2021 (3)
Конференція “Роль організацій громадянського суспільства в імплементації ПВЗВТ у трьох асоційованих членах – Грузії, Молдові та Україні”

1 грудня 2021 року Інститут політики Грузії (Georgian Institute of Politics) разом з Інститутом  європейської політики та реформ (Institute for European Policies and Reforms) та Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій проведе конференцію на тему: «Роль організацій громадянського суспільства в імплементації ПВЗВТ у трьох асоційованих членах – Грузії, Молдові та Україні». 

Мета конференції – представити основні результати та рекомендації спільного дослідження про роль організацій громадянського суспільства в імплементації ПВЗВТ в асоційованих країнах, проведеного дослідниками з Грузії, Молдови та України. При цьому основну увагу буде зосереджено на оцінці ролі ОГС в інформуванні малих та середніх підприємств щодо можливостей, які виникають у рамках впровадження ПВЗВТ. Також будуть згадані кращі практики та проблеми ОГС у процесі імплементації ПВЗВТ у Грузії, Молдові та Україні. Учасники заходу матимуть змогу почути оцінки експертів ЄС, а також подальші перспективи цих країн від представників делегацій ЄС у Грузії, Молдові та Україні. 

Основною аудиторією конференції будуть представники з відповідних робочих груп платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, незалежні експерти, науковці, представники МСП та інші зацікавлені сторони. Офіційна мова – англійська, проте захід також буде супроводжуватися синхронним перекладом на грузинську, румунську та українську мови. 

Онлайн-захід відбувається у рамках реалізації проекту «Роль організацій громадянського суспільства в імплементації ПВЗВТ в Грузії, Молдові та Україні», який фінансується та підтримується Європейським Союзом через повторне надання грантів Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Захід відбудеться 1 грудня 2021 року, 17:30 за київським або 16:30 за центральноєвропейським часом 

Захід відбуватиметься з використанням програми Zoom, англійською мовою (з синхронним перекладом на грузинську, українську та румунську мови)

РЕЄСТРАЦІЯ

ПРОГРАМА

17:30 – 17:35 (за київським часом)

Вступне слово 

 • Корнелі КАКАЧІЯ, Директор Інституту політики Грузії(Georgian Institute of Politics)
 • МОДЕРАТОР: Майкл ЕМЕРСОН, Старший Науковий Співробітник, Керівник проекту 3dcftas.eu, Центр політичних європейських досліджень (Center for European Policy Studies) 

17:35 – 17:45 (за київським часом)

Роль організацій громадянського суспільства у впровадженні ПВЗВТ у Грузії 

 • Тінатін АХВЛЕДІАНІ, Наукова співробітниця Центру політичних європейських досліджень (Center for European Policy Studies) та Аналітик Інституту політики Грузії (Georgian Institute of Politics)
 • Елена ПАНЧУЛІДЗЕ, Аналітик Інституту політики Грузії (Georgian Institute of Politics)

17:45 – 17:55 (за київським часом)

 Роль організацій громадянського суспільства у впровадженні ПВЗВТ у Молдові

 • Станіслав ГІЛЕТЧІ, Заступник директора з наукової роботи Інституту європейської політики та реформ (Institute for European Policies and Reforms)
 • Міхай МОГІЛДЕА, Керівник групи дослідників Програми європеїзації Інституту європейської політики та реформ (Institute for European Policies and Reforms)

17:55 – 18:05 (за київським часом)

Роль організацій громадянського суспільства у впровадженні ПВЗВТ в Україні 

 • Анастасія КРОПОВА, Молодша наукова співробітниця, Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (Україна)
 • Богдан КОСТІВ, Молодший науковий співробітник, Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (Україна)

18:05 – 18:20 (за київським часом)

Коментарі

 • Домінік ПАПЕНХАЙМ, Тематичний координатор з питань економічного розвитку та ринкових можливостей, Представництво Європейського Союзу в Грузії
 • Дмитро ШУЛЬГА, Директор Європейської програми, Міжнародний фонд «Відродження», Україна
 • Василь ПЛАМАДЕАЛА, Торговий представник, Представництво Європейського Союзу в Молдові18:20 – 18:30 (за київським часом)

Питання та відповіді