Кодекс етики та гендерних принципів для української енергетики

Початок: 08.06.2021 о 11:00
Закінчення: 08.06.2021 о 12:30
Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 8/16, Київ, Україна
Місце: зал №2 інформаційної агенції «Укрінформ»

Завершено

Меморандум про співпрацю
Кодекс етики та гендерних принципів для української енергетики

8 червня (вівторок) в інформаційній агенції «Укрінформ» відбудеться круглий стіл «Презентація проєкту Кодексу етики та гендерних принципів в енергетичній галузі України».

Вперше в Україні буде презентовано Кодекс етики та гендерних принципів в енергетичній галузі України, розроблений національними експертами з гендерних питань у співпраці з колегами з провідних галузевих профспілок — «Укрнафтогазпрофспілка» та «Атомпрофспілка».

Кодекс розроблено в рамках Проєкту «Ge4U: Гендер для профспілок в енергетиці», який реалізує МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) за підтримки USAID Проєкту енергетичної безпеки (ПЕБ).

Під час круглого  керівники Атомпрофспілки та Укрнафтогазпрофспілки також поділяться досвідом роботи у просуванні гендерно-чутливих ініціатив, а Проєкту Ge4U презентує свої цілі й завдання.

Основні спікери:

  • Ілона Єлєнєва, директорка МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI)
  • Юлія Галустян, експертка з гендерних питань, USAID Проєкт енергетичної безпеки
  • Наталія Лук’янова, експертка з прав людини, МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI)
  • Ірина Орловська, експертка з захисту трудових прав, співавторка Кодексу етики та гендерних принципів в енергетичній галузі України, МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI)
  • Павло Прудніков, заступник Голови Атомпрофспілки
  • Сергій Українець, заступник Голови Укрнафтогазпрофспілки

Організатори заходу: МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) та USAID Проєкт енергетичної безпеки.

Чекаємо на вас 8 червня (вівторок) об 11:00 у залі №2 інформаційної агенції «Укрінформ» за адресою: Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Акредитація представників ЗМІ: [email protected].

Додаткова інформація: Ксенія Мацкевич, експертка з комунікацій, МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) [email protected] / +380503729200

 

Довідково

Міжнародна громадська організація «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) заснована в серпні 2002 року. Організація впроваджує проекти технічної допомоги в усіх регіонах України та співпрацює із партнерами закордоном у чотирьох основних напрямках:

  • соціальна політика
  • здоров`я та добробут
  • захист громадянських прав, у тому й права на гідну працю
  • розвиток дітей та молоді

Сайт організації 

2-банер_гендер_енергетика

Проєкт: «Ge4U: Гендер для профспілок в енергетиці» — спільний проєкт МГО “Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я”  та USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ), в рамках якого розробляється Гендерний Кодекс поведінки в енергетичному секторі та практичний Посібник для профспілкових лідерів «Як застосувати Гендерний кодекс на практиці». В рамках проєкту МГО “Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я” за підтримки партнерів проведе відповідні навчання та інформаційну кампанію щодо розширення можливостей та лідерства жінок на виробництві, а також щодо гендерних аспектів трудових прав жінок та чоловіків в енергетичному секторі.