Кінопаті: колективний онлайн-перегляд фільму «Заповідник Асканія»

Початок: 25.10.2022 о 19:00
Закінчення: 25.10.2022 о 20:00
Адреса: Takflix,
Місце: онлайн

Завершено

prosho_Кінопаті_cover_1200x630
Кінопаті: колективний онлайн-перегляд фільму «Заповідник Асканія»
Запрошуємо на Кінопаті на колективний онлайн-перегляд фільму Андрія Литвиненка «Заповідник Асканія».
 
КОЛИ? 25 жовтня, вівторок, о 19:00 (за Київським часом)
ДЕ? Онлайн-кінотеатр Takflix
Як взяти участь? Безкоштовно за попередньою реєстрацією
 
Кажуть, гуртом і батька добре бити. Ми не перевіряли, але точно знаємо, що разом добре дивитися кіно. Навіть якщо ви у Миколаєві, ваші друзі – у Києві, Одесі чи у Хмельницькому, а родичі – в Кракові чи в Парижі. Тепер ви можете це робити.
 

Платформа MY ART збирає у дружньому колі миколаївців в одному кінотеатрі в режимі реального часу: і тих, що залишилися, і тих, що були змушені виїхати у безпечне місце. Та спільно подивимось кіно, перебуваючи в різних місцях. 

Під час перегляду кіно можна обмінюватися текстовими коментарями та емоджі. А після показу разом відрефлексуємо щодо побаченого.
 
В Асканії-Нові уживаються різноманітні види тварин та люди з геть несхожими характерами. Директор заповідника Віктор Семенович спілкується з буйволами, зебрами та пеліканами, наче з людьми. Для колишнього співробітника пана Миколи це місце стало прихистком від цинічності зовнішнього світу. Молодий вчений Паша днями рахує птахів і товаришує з місцевими реперами, аж доки не стикається з непростим життєвим вибором. Вже ціле століття Асканія-Нова захищає природу від змін, спричинених людиною. Та чи прийме вона зміни, необхідні для власного виживання?
 
Трейлер фільму
 
Посилання на подію у Facebook